ERDOĞAN DEMİR

Parti üyeleri Ali Yıldız, Mustafa Er, Ali İhsan Yalı ve önceki dönem ilçe başkanlarından Feyzullah Aktan'ı ziyaret eden Çakır, parti büyüklerine emekleri için teşekkür etti. Sıcak bir ortamda geçen ziyaretler sırasında Cumhuriyet Halk Partisi Keşan İlçe Başkanı olarak en genç ilçe başkanı sıfatıyla Anıl Çakır ve en yaşlı ilçe başkanı olarak Feyzullah Aktan bir araya geldi. 

CHP Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır Yaşlılar Günü'nü anlamlandırmak adına parti büyüklerini ziyaret ettiklerini dile getirerek, "Bugün burada sadece bir gün değil, yaşlılarımızın değerini her zaman bilmeli ve onlara gereken saygıyı göstermeliyiz. Partimizin değerli büyükleri Ali Yıldız, Mustafa Er, Feyzullah Aktan ve Ali İhsan Yalı ve tüm parti büyüklerimiz CHP'nin temel taşlarından biri olarak uzun yıllar hizmet ettiler. Biz de onların bu değerli emeklerine minnettarız. Onların izinde, ülkemiz için daha iyi bir gelecek inşa etmeye devam edeceğiz" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren parti büyükleri, "CHP'nin bir neferi olmaktan her zaman gurur duyduk. Bu ziyaret, partimize olan bağlılığımızı daha da pekiştirdi. Gençlerimizin enerjisi ve heyecanı, partimizi daha da ileri taşıyacaktır" şeklinde konuştular.