MEHMET AYTAÇ

Partililerin yoğun katılım gösterdiği birlik ve beraberlik kahvaltısı etkinliğinde konuşan CHP Yenimuhacir Belde Başkanı Ahmet Oğuz; “Bugün burda çok kısa süre önce kurulan CHP Yenimuhacir kadın kolları tarafından düzenlenen kahvaltı etkinliğinde bir araya gelmiş bulunuyoruz bu etkinliği düzenledikleri için belde kadın kolları Başkanımız İmral Cinay a çok teşekkür ediyorum.  Bizler kadının toplumda ve siyasette Yeri ve önemini bilen bir zihniyetin temsilcileriyiz. Bizce kadınlar her zaman aktif siyasette yer almalıdır. Bu nedenle bizler 2019 seçimlerinde Yenimuhacir Belediye seçimleri tarihinde ilk kez kadın meclis üyesi göstererek bunu ispatlamış olduğumuzu düşünüyorum. Şimdi önümüz bir genel seçim var. Bu seçim çalışmalarında kadın kollarımız ile birlikte girilmedik ev, sıkılmadık el bırakmayacağız. Zafere ulaşacağımıza inancımız tam, geliyor gelmekte olan” dedi.

Chp Yenimuhacir Kadın Kolları Başkanı İmral Cinay ise, etkinliğe katılan CHP Edirne Kadın Kolları Başkanı ve İl Genel Meclis üyesi Çiğdem Gegeoğlu, CHP Keşan İlçe Başkanı Saner Özdilek,

CHP Yenimuhacir Belde Başkanı Ahmet Oğuz, CHP Keşan İlçe Kadın Kolları Başkanı Nermin Arhatır, CHP Edirne Milletvekili aday adayları Mustafa Bezbaş, Nilüfer Erk Oğuz ve Recep Pekcan, CHP parti üyesi Heves Yıldız Bayır ve partililere teşekkür etti.