BES Keşan Şubesi 1. Olağan Kongresi yapıldı BES Keşan Şubesi 1. Olağan Kongresi yapıldı

Gürcan Kılınç, yeni yönetimi tanıtırken Atatürk vurgusu yaptı:

“Cumhurbaşkanımıza ve Atatürk’ümüze selam olsun”

MEHMET AYTAÇ

KILINÇ: “HİZMETLERİN EKSİK KALMAMASI İÇİN YENİDEN SEÇİLMEK İSTİYORUZ

Çelenk sunumundan sonra bir açıklama yapan AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti Genel Merkezi’nin takdiriyle oluşturulan yeni yönetimin hayırlı olmasını dileyerek; “31 Mart 2024 seçimlerine hazırız. 2019’da da, 2023’te de seçimlerine bittiği gün yeni bir seçim varmış çalışmalarımızı sürekli devam ettiriyoruz. Keşan’da yaptığımız hizmetler ortadadır. Cumhurbaşkanımızın, milletvekilimizin, il başkanımızın destekleriyle Keşan’ımızı geliştirdik, güzel hizmetler yaptık, güzel hibeler aldık ve bunlara devam edeceğiz. Şu anda yeniden bir seçime gidiyoruz. Hizmetlerin eksik kalmaması için yeniden seçilmek istiyoruz” dedi.

“HEPİMİZ ATATÜRKÇÜYÜZ”

Atatürk Anıtı’na çelenk koyarak sahaya başlamak istediklerini kaydeden Kılınç; “Biz sürekli sahalardayız ama bugün bir farkındalık yapalım dedik. Hepimiz Atatürkçüyüz. Cumhurbaşkanımıza ve Atatürk’e selam olsun. Türkiye Cumhuriyeti’nde yaşıyoruz. Atatürk’ümüz ve bu ülke için dökülen kanlar ve şehitlerimize Allah rahmet eylesin. Ülke kolay kazanılmadı. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar bellidir. Etrafımızı sarmaya çalışan güçler bellidir. Ülkemize sahip çıkmalıyız. Bizim gidecek başka ülkemiz yok. Biz, Demirtaş’a ve Kavala’ya değil Cumhurbaşkanımıza ve Atatürk’ümüze selam olsun diyoruz” şeklinde konuştu.

“GEÇMİŞTEN EKSİK KALAN VE YIPRANMIŞ BİR KEŞAN VAR”

Kılınç, yerel seçimler ile ilgili çalışmalarını da aktardığı konuşmasında; “31 Mart Seçimleri’nde de gümbür gümbür sahada olacağız. Belediyemiz ile Cumhur İttifakımız ile tekrar kazanacağımıza inanıyoruz. Takdir tabi ki halkımızındır, milletimizindir. Onların da yapılan hizmetleri gördüklerine inanıyoruz. Daha da güzelleri daha da iyileri gelecek. Seçim çalışmalarında zaten olan projelerimizi ve bundan sonra olacak projelerimizi de daha iyi anlatacağız. Hizmetlerin yarım kalmamasını istiyoruz. Yapılan çok hizmet var. Yarım kalan hizmetleri tamamlamamız lazım. Keşan’ı geliştirmemiz lazım. Geçmiş dönemlerde eksik kalan, çok eskimiş, yıpranmış bir Keşan var. Artık 2024’e ayak uydurmamız lazım. Bugün yeni yönetimimiz ile beraber Atatürk Anıtı’na çelenk koyarak saygımızı göstermek isteriz. Keşan’ımıza 30 kişililik yönetimimizin hayırlı olmasını diliyoruz” ifadelerini kullandı.

“HÜKÜMETİMİZ KEŞAN’A ÇOK DEĞER VERİYOR”

Keşan’da Hükümet eliyle yapılan hizmetleri de anlatan Kılınç, açıklamasını şöyle bitirdi: “Keşan’ımıza yapılan hizmetler ortada. Cumhurbaşkanımızın, milletvekilimizin destekleriyle Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’mızın eliyle Keşan’ımıza çok güzel bir Cumhuriyet Meydanı kazandırıldı. Yarı olimpik yüzme havuzu kazandırdık. Yolarlımız, kaldırımız, stadyumumuz, 11 mahalleye semt sahaları ile gençlerimizi spora yönlendirdik. Keşan’a yapılan çok hizmet var. İnşallah daha iyilerini de yapacağız. Projelerimiz var. Gece gündüz çalışıyoruz. Ankara’ya gidiyoruz, projelerimizi veriyoruz. Hükümetimiz Keşan’ımıza çok değer veriyor. Çok güzel kazanımlarımız var. İnşallah bunları ikinci dönemimizde de yapacağımıza inanıyoruz. Belediyemiz, Cumhur İttifakımız ve sahalardayız ve seçimlere hazırız.”

YENİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Henüz görev dağılımı yapılmayan AK Parti Keşan İlçe Başkanlığı yönetimine ise şu isimler girdi: Hasan Sevin, Emre Bölük, Taner Altın, Tuncay Sergen, Bülent Koyuncu, Mesut Topaloğlu, Murat Emre Yılmaz, Mehmet Şemin, Yücel Derya, Mehtap Perçin, Emine Dayı, Buket Pelvan, Serkan Gevrek, Evren Bostancı, Murat İnal, Özgür Savut, Nasıf Yıldırım, Serdar Uydacı, Şaban Şevik, Ezgi Bilici, Nedim Koç, Bülent Sepil, Ecem Paçaman, Leyla Göze, Sami Can Mercan, Ahmet Yiğit Söylemez, Hüsmen Can, Semih Soykan, Ayşe Fırat.

Editör: BÜLENT SAYLAM