ERDOĞAN DEMİR

Kongrede Keşanlı üyelerden Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Bülent Saylam Yönetim Kurulu asıl üyeliğine, Gazetemiz Muhabiri Erdoğan Demir Yönetim kurulu Yedek Üyeliği’ne, Ömer Çakıcı ve Necdet Uybaş Onur Kurulu Asıl üyeliğine ve Cavit Deniz de Onur Kurulu Yedek Üyeliği’ne seçildi.

Kongreye Youtube üzerinden yayın yapan Gerçek TV sahibi Gazeteci Ali Tarakçı ile eşi Gülşah Tarakçı da misafir olarak katıldı

Kongreye 52 üyeden 32 üye katıldı.Edirne Lisesi’nden Yetişenler Derneği Kültür Merkezi’ne saat 13.00’te başlayan toplantıda Divan Başkanlığı’na Nadir Alp, katip üyeliklere ise Özgür Orhan ve Ruhan Akbaş seçildi.

Kahramanmaraş depreminde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımız ile tüm şehitler adına gerçekleşen saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nın okunması ile kongrenin gündem maddelerine geçildi.

Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu EGD Genel Sekreteri Ercan Bitti, Denetim Kurulu Raporu da Denetim Kuruu Başkanı Tunç Üçer tarafından okundu.

Raporlar üzerine söz alan çıkmayınca Yönetim ve Denetim Kurulu ayrı ayrı oybirliğiyle ibra edildi. Tahmini Bütçe’de Tunç Üçer tarafından okundu.

Daha sonra Derya Sarılarlı başkanlığındaki tek liste ile gidilen seçim üyelerin tek liste olması nedeniyle açık oylama ile yapılmasını kabul etmesinin ardından yeni yönetim , denetleme, Onur Kurulu ile Federasyon Delegeliklerine şu kişiler seçildi:

YÖNETİM KURULU 

(ASIL)

Derya Sarılarlı

Bülent Ayan

Baran Yazgan

Ercan Bitti

Bülent Saylam

Yeşim Dramalı

Ergin Yıldız

YÖNETİM KURULU 

(YEDEK)

Mehmet Seleci

Erdoğan Demir

Tarık Eryonar

Hasan Üğdül

Elif Atay

Özgür Orhan

DENETLEME 

KURULU (ASIL)

Tunç Üçer

Selim Kaya

Nadir Alp

DENETLEME 

KURULU (YEDEK)

İsmail Aliş

Ruhan Akbaş

Nurşen Gül

ONUR KURULU 

(ASIL)

İsmet Yaraşır

Ömer Çakıcı

Necdet Uybaş

ONUR KURULU 

(YEDEK)

Tahsin Eryonar

Şennur Karagöz

Cavit Deniz

FEDERASYON 

DELEGELERİ (ASIL)

Derya Sarılarlı

Bülent Ayan

Gönül Uyanıktır

Murat Savaş

FEDERASYON 

DELEGELERİ 

(YEDEK)

Olcay Güler

Sevcan Kalıpçinden Elmacı

Adnan Karakaya

Hüseyin Ağırseven