2004-2019 yıllarında Keşan Belediye Başkanlığı görevini yürüten Op.Dr. Mehmet Özcan’ın 31 Mart 2024’te yapılan yerel seçimler sonrası tekrar Keşan Belediye Başkanlığı görevine seçilmesinin kesinleştiği 31 Mart akşamında  o dönemlerde Keşan Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu olarak görev yapan Erdoğan Demir’in o akşam Özcan’ı tebrik ettiği anda fotoğrafçı  Nail Çolaklar tarafından çekilen ve duygusal anların yaşandığı, Demir’in gözyaşlarına hakim olamadığı   1 Nisan gecesi sosyal medyasında da yayınladığı o fotoğraf büyük ilgi ile takip edildi.

Demir’in yayınladığı fotoğrafı görenlerin de duygusal anlar yaşandığı o fotoğrafın görüntülenmesi 1 milyona doğru gidiyor.

CHP Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır, faiz kararını eleştirdi CHP Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır, faiz kararını eleştirdi

Konuyla ilgili olarak konuşan ve gazetemiz Yazı İşleri Müdürü olan, Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şube Başkanı, Türkiye Yelken Federasyonu Edirne İl Temsilcisi, İGFA Haber Ajansı Edirne Temsilcisi, Uluslararası Festivaller Birliği üyesi ve Trakya Sorumlusu, CIOOF Trakya delegeliği görevlerini de yürüten  Erdoğan Demir,15 yıl beraber görev yaptığım Sayın Özcan’ın yeniden seçilmesi beni çok duygulandırdı ve birlikte çalıştığım günler aklıma geldi. Kendisini tebrik ederken çalıştığım o  15 yıl film şeridi gibi aklımdan geçti ve gözyaşlarıma hakim olamadım. Bu arada bu anı Nail Çolaklar ağabeyim de fotoğraflamış. Kendisine de çok çok teşekkür ediyorum, bu fotoğrafı paylaştığım 1 Nisan gecesi anından fotoğrafıma büyük bir ilgi olduğunu gördüm. Ayrıca Keşan ile Türkiye’nin birçok yerinden sosyal medyadan bu fotoğrafımı gören binlerce gazeteci dostum ve arkadaşlarım telefonla bana ulaşarak çok duygulandıklarını belirttiler. Bana ulaşan tüm dostlarıma, arkadaşlarıma ve bizzat güzel duygularını sunan herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Demir’in yayınladığı fotoğraf 5 Nisan tarihi itibari ile 4 gün içersinde 719.523 kez görüntülenirken, fotoğraf 23 paylaşım, 1.400 beğeni aldı.