BÜLENT SAYLAM

Enez Düğün Salonu/Bahçesi’nde saat 19.00’da başlayacak olan etkinlikte, ressamlar Tülay Esengin, Murat Sansar ve Ürküş Eren’in resim sergisi gezilebilecek. Yazar ve şairlerimiz A.Ersin Şenerler ile Leyla Köroğlu kitaplarını imzalayacak.

Yemekli gecede ayrıca 2023 Yılı Kartopu Ödülleri’ne layık görülenlere plaketleri dağıtılacak. Enezli sanatçı Gönül Kartal’ın konserinin yanısıra gece gırnatalı eğlence ve sürprizlerle devam edecek.

Dernekten yapılan açıklamaya göre 2023 Kartopu Ödülleri’nin verileceği kişi ve kuruluşlar belli oldu. Buna göre Esin Savaş, Mustafa & Arzu Vatansever, Seçkin Fikret Kurtiş, Çeribaşı Muhtarı Tezcan, Meriç Liman Büfe, Mutlu Eller Kooperatifi ve Enez Belediye Spor’a takdir ve teşekkür plaketi verilecek.

Limitsiz Balık menülü geceye dair daha geniş bilgi, davetiye temini ve rezervasyon için Dernek Başkanı Ulaş Demiray’a ulaşılabileceği hatırlatıldı.

KARTOPU DERNEĞİ HAKKINDA

Kartopu Enez Gönüllüleri Derneği, 2009 yılında Enez’de kurulmuştur. Derneğin amacı, Enez’de yaşayan ihtiyaç sahibi kişilere yardım etmek, kültürel ve sanatsal etkinlikler düzenlemek ve çevreyi korumaktır. Dernek, bugüne kadar birçok projeye imza atmış ve Enez’de yaşayan birçok kişinin hayatına dokunmuştur.

Geleneksel Günbatımı Gecesi, tüm Enez halkı davet edildi.