ERDOĞAN DEMİR

Meslektaşlarının gününü kutlayan Başkan Mutlu Gezer, sorumluluğunu üstlendiği meslektaşlarının sosyal ve ekonomik olarak daha iyi şartlarda yaşaması için elinden geleni yaptığını yetkili olduğu sürece meslektaşlarımı asla kendi kaderlerini teslim etmeyeceğini her konuda toplumsal bilincimizin en üst seviyeye ulaşması için berberlerin ve kuaförlerin önemine dikkat çekmek istediğini söyledi.

Gezer, berberler ve kuaförler toplumun tam da ortasında yaşayan en önemli insanlardır diyen Gezer, “Güzel yönde değişim onların katkısı ile daha kolay olacaktır. Güzelleşmek ve değişmek isteyen her kesimin bu meslek grubuna yüzlerini dönmesi mecburiyeti vardır. Meslek anlayışımız budur. Bu düşüncelerle hareket edeceğimizi aklımızın erdiği gözümüzün gördüğü dilimizin döndüğü ve toplumun menfaatine olan her konuyu dile getireceğimizi buradan ilan ediyoruz. Bundan dolayı berberler ve kuaförler toplumun vazgeçilmez bir parçası olarak ön planda kalmaya devam edecektir

Ülkemizde ve dünyada bu mesleği severek ve gönül vererek yapan tüm meslektaşlarımızın Berberler ve Kuaförler Günü’nü kutluyorum” dedi.