Önümüzdeki 10 yılda araç satışlarının yüzde 50’den fazlası elektrikli araçlar olacak Önümüzdeki 10 yılda araç satışlarının yüzde 50’den fazlası elektrikli araçlar olacak

Alparslan Görgülü ve oğlu Cihan Görgülü’nün İspat Cami Mahallesi Trafik Sokak No:11 adresinde hazırladığı ‘Görgülü Hotel & Restaurant’ın açılışı dün  gerçekleştirildi.
Saat 17.00’de başlayan açılışa; Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, Keşan İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yalçın, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Şapçı, Keşan Ticaret Borsası Başkanı Necmi Kaymaz, Keşan Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Hakan Gürel, İspat Cami Mahalle Muhtarı Yusuf Uzdilli, Mustafa Kemal Paşa Mahalle Muhtarı Bayram Ali Kalfalar,  daire amirleri, oda ve temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile hotelciler, konuklar ve Görgülü ailesi katıldı.
Açılışta konuşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, Keşan'a böyle nezih bir işletme kazandıran Görgülü ailesine teşekkür ederek Görgülü Hotel’in, Keşan ve bölge halkına hayırlı olmasını diledi ve iş yaşamında başarılar diledi. Görgülü Hotel & Restaurant’a hayırlı işler dileriz.
 

Muhabir: ERDOĞAN DEMİR