ERDOĞAN DEMİR

2022 yılı ekim ayında yapılan kamu hastaneleri atamasında Keşan’da görevlendirilen ancak bürokratik işlemleri yeni tamamlanan Gümülcineli Diş Hekimi Erdem Bairam, 24 mayıs 2023 tarihinden itibaren Keşan Devlet Hastanesi Recep Tarhan Diş Polikliniği’nde hasta kabulüne başladı. 

1 Haziran 1988 tarihinde Yunanistan’ın Gümülcine şehrinde doğan Bairam, ilkokulu Kozlukebir’e bağlı Sirkeli Köyü’nde, ortaokulu Gümülcine Celal Bayar Ortaokulu’nda, liseyi de Gümülcine 1. Teknik Lisesi’nde tamamladıktan sonra, Türkiye’ye gelerek Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2016 yılında mezun oldu. 2018 yılına kadar çeşitli özel kliniklerde çalıştı. 2018’de askerlik görevi için yeniden Yunanistan’a dönen Erdem Bairam, bu zorunlu görevi Selanik ve Gümülcine’de tamamlamasının ardından Türkiye’ye geldi. Sırasıyla; Alanya, İstanbul ve Şarköy’deki özel kliniklerde mesleki tecrübesini artıran Bairam, denklik sınavını Atina E.K.P.A (NationalandKapodistrianUniversıty of Athens)’da başarıyla verdikten sonra kısa süre de Gümülcine’de çalıştı. 

Geçen yıl ekim ayında yapılan kamu hastaneleri atamasında, 1. tercih olarak Keşan Devlet Hastanesi’ni yazan Erdem Bairam, uzun süren güvenlik soruşturmasının ardından Recep Tarhan Diş Polikliniği’nde göreve başladı. Kısa sürede tüm randevuları dolan Bairam, Keşan’da çalışmaktan mutluluk duyduğunu ve çevre halkının güveninin kendisi için motive edici olduğunu söyledi. 

Bekar olan Erdem Bairam, Yunanca ve İngilizce biliyor, dağcılık, trekking ve orman koşusu gibi doğa sporlarıyla da uğraşıyor. Bairam’a görevinde başarılar dileriz.