Jandarma Haberleri

Jandarma haberleri ve güncel Jandarma gelişmeleri, Jandarma ile ilgili tüm video, Jandarma fotoğrafları ve Jandarma haberleri MEDYA KEŞAN sitemizde


ASAYİŞ

Siğilli'de kaçak kenevir tarlasına operasyon

EDİRNE ASAYİŞ

Edirne İl Jandarma Komutanlığı'nca yapılan bir aradama araçta 65 adet çuval içerisinde 1 ton kaçak kum midyesi ele geçirildi.

EDİRNE ASAYİŞ

Edirne İl Jandarma Komutanlığı'nın gerçekleştirildiği operasyonlarda 3 organizatör ve 169 düzensiz göçmen yakalandı.

ASAYİŞ

Edirne İl Jandarma Komutanlığı, Keşan’da gerçekleştirilen operasyonda, tefecilik yaptığı tespit ettiği 6 şüpheliyi gözaltına aldı.

EDİRNE ASAYİŞ

Jandarma, Enez'de bulunan Gala Gölü Milli Parkında yaptığı kontrollerde, göl çevresinde bulunan yasak bölgede usulsüz kara avcılığı yapan 2 şahsı...

EDİRNE ASAYİŞ

UYAP (Ulusal Yargı Ağı Projesi) üzerinden haklarında arama kararı bulunan 104 şahıs Edirne'de yakalandı.

EDİRNE ASAYİŞ

Edirne İl Jandarma Komutanlığı, göçmen kaçakçılığı ile mücadele kapsamında çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

EDİRNE ASAYİŞ

Edirne İl Jandarma Komutanlığı, Enez ilçesine bağlı Abdurrahim ve Sultaniçe köylerinde ikamet eden vatandaşlara siber suç farkındalık eğitimi verdi.

EDİRNE ASAYİŞ

Edirne İl Jandarma Komutanlığı, sorumluluk bölgesinde kaçakçılık faaliyetlerinin önlenmesine yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

EDİRNE ASAYİŞ

Edirne İl Jandarma Komutanlığı, sorumluluk bölgesinde çevre, doğa ve hayvanların korunmasına yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

ASAYİŞ

Uzunköprü İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, traktör römorku içerisinde 2.200 litre kaçak içki (şarap) ele geçirildi.

ENEZ

Enez ve İpsala İlçe Jandarma Komutanlığı Asayiş Timleri ile müşterek olarak Enez ilçesi Gala Gölü Milli Parkı'nda denetim gerçekleştirdi.