HABER MERKEZİ

Kaldırım çalışmalarını tamamladıklarını ifade eden Kılıç, Mayıs ayında yapılacak olan asfalt serim çalışmalarıyla birlikte kaldırımlardaki engelli rampalarının kullanımına uygun hale geleceğini ifade etti.  

Erdi Kılıç, çalışmalar esnasında kendilerine her zaman destek olan vatandaşlara teşekkür ederek, çalışmalar esnasında verdikleri rahatsızlıktan ötürü özür diledi. 

ÇIKIŞ RAMPALARI BIRAKILARAK ERİŞİM KOLAYLIĞI SAĞLANACAK

Cadde üzerindeki kaldırım yapım çalışmalarını tamamladıklarını belirten Kılıç, “Kaldırımlarımız göz kamaştıran bir güzelliğe kavuştu ve deseni vatandaşlarımız tarafından da çok beğenildi. Vatandaşımızdan çok güzel geri dönüşler alıyoruz. Keşan Belediyesi olarak her şeyin en iyisini hak eden hemşehrilerimiz için çalışmalarımız aralıksız devam edecek. Yenilediğimiz kaldırımlarımızda engelli vatandaşlarımızın kullanımına yönelik kaldırım başlangıçları yatırılarak çıkış rampaları bırakılarak erişim kolaylığı sağlanacaktır. Kaldırım çalışmalarının ardından Hastane Caddemizde asfalt sezonunda yapacağımız serim çalışmamız tamamlandığında çıkış rampalarımıza ulaşım sağlanmış olacak. Şu anda mevsim şartları nedeniyle asfalt serimi yapamıyoruz. Mayıs ayında asfalt serim çalışmamızı gerçekleştireceğiz. Bir kez daha çalışmalarımız esnasında bizlere her zaman destek olan vatandaşlarımıza teşekkür ederek verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.”