MEHMET AYTAÇ

Belediye Başkan Yardımcıları Yakup Balcı ve Nuran Uslu’nun da katıldığı ziyaret ile ilgili Keşan Belediyesi’nden, Cumhur İttifakı’ndan birlik ve beraberlik mesajı” başlığıyla yapılan açıklamada Helvacıoğlu, “Cumhur İttifakı çatısı altında çalışmaktan gurur duyduğumuz Milliyetçi Hareket Partisi Keşan İlçe Teşkilatımızın yeni yönetimine görevlerinde başarılar diliyoruz. Cumhur İttifakı olarak uyum içerisinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi. 

Helvacıoğlu’nuna ardından söz alan Gürcan Kılınç, göreve seçilen yönetime başarılar dileyerek, “Cumhur İttifakı olarak çok iyi çalışmalar yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Keşan’da güzel bir çalışma neticesinde Cumhur İttifakı Belediyeciliği ile Keşan’ı tanıştırdık. Bunun devamını sağlamamız gerek. Kazanmak zordu, şimdi kaybetmemek üzere çalışmalıyız. Cumhur İttifakı olarak güçlü bir şekilde sahalara ineceğiz” şeklinde konuştu. 

MHP Keşan İlçe Başkanı Adnan İnan ise ziyaret nedeniyle duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Cumhur İttifakı olarak Keşan’a en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceklerini kaydetti. 

Yeni yönetimi oluşturduklarını belirten İnan; “Liderlerimiz nasıl kilitlendiyse biz de Keşan’da aynı örneği verdik. Kavga etmeden, uyum içerisinde çalışıyoruz. Tüm bölgemize örnek oluyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde Keşan’ımız hizmet etmeyi dertlendik” ifadelerini kullandı.