ERDOĞAN DEMİR

Yerelde vatandaşların beklentilerini karşılamak için tüm teşkilat üyeleri ile her zaman sahada olduklarını söyleyen İba, "Halka hizmet, bizim için her şeyin önündedir" dedi.

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, atama sonrası yönetimlerini kuran İlçe Başkanları ile toplantı gerçekleştirdi. İlçe başkanları ile toplantıda bir araya gelen İba, planlanan çalışmalar, kentte hayata geçirilecek projeler ve hedeflerle ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Yeni ilçe başkanlarının yönetimlerini kurmalarının ardından, tüm ilçe başkanları ile bir araya gelen Başkan İba, Edirne'ye hizmet amacıyla yapılan istişare toplantısının detaylarını paylaştı.

"AŞK İLE KOŞAN BU EKİBİN AMACI EDİRNE'YE HİZMET"

Kentte yaşanan sorunların çözümü ve vatandaşların beklentilerinin karşılanması noktasında gerek kendi içlerinde gerekse ilgili bakanlıklarla görüşme halinde olduklarını belirten İba, aşk ile koşan bu ekibin amacının Edirne’ye hizmet olduğunu vurguladı.

Planlar, projeler ve hedefler doğrultusunda hep birlikte gece gündüz demeden Edirnelilerin hak ettiği hizmeti alması ve daha konforlu bir yaşam sürmeleri için ellerinden geleni yaptıklarını söyleyen Başkan İba, AK Parti'nin yenilenme ve hizmet odaklı misyonunun olduğunu hatırlattı.

"BU YENİ DÖNEMDE, DAHA GÜÇLÜ, DAHA BİRLİKTE HEDEFLERİMİZE KOŞACAĞIZ"

Bu yeni dönemde, daha güçlü bir şekilde hedeflere koşacaklarını belirten İba, "Partimizin çatısı altında bulunan tüm arkadaşlarımızla birlikte, Edirne'yi daha iyi bir geleceğe taşımak için azimle çalışmaya devam ediyoruz. Halkımıza hizmet, bizim için her şeyin önündedir" dedi.

Her hafta parti yönetimi ile bir araya gelerek yapılan çalışmaları değerlendirdiklerini söyleyen İba, "Her zaman Edirne için ne yapabiliriz, vatandaşlarımız ve esnaflarımız ne istiyor? Bunları bilgiler ışığında çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz. Kentimizin daha iyi noktalara gelmesi, vatandaşlarımızın rahat bir yaşam sürmeleri ve gelen turistleri hayran bırakacak görüntülerin olması için projeler ortaya koymaya çalıştık. Köylerde, mahallelerde, kahvehanelerde, çarşıda ve pazarda hem esnaflarımızla hem de vatandaşlarımızla bir araya gelerek taleplerini dinliyoruz. Onlardan aldığımız taleplerle gerekli görüşme ve istişarelerimizi yapıyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan da Edirne ile ilgili hiçbir talebimizi geri çevirmiyor. Bizler de konuların takipçisi olarak her zaman vatandaşlarımızın yanında olmaya çalışıyoruz" ifadelerine yer verdi.