MEHMET AYTAÇ

2 Haziran tarihli Medya Cafe Programı’nda ve 6 Haziran tarihli gazetemizde belediye başkanı, siyasiler ve STK’ları Keşan’ı konuşmak için zaman zaman bir araya gelmeye davet eden Erdoğan Demir’in çağrısına 2 siyasi parti ilçe başkanı ile bir oda başkan vekilinden destek açıklaması geldi.

SP Keşan İlçe Başkanı Ahmet Köseler, Memleket Partisi Keşan İlçe Başkanı Salih Kirezci ve Keşan Sebze Bakkal ve Manavlar Odası Başkan Vekili Mustafa Çakır, yaptıkları açıklamalarla Erdoğan Demir’in çağrısına destek verdi.

AHMET KÖSELER “SAYIN DEMİR’İN ÇAĞRISINI DESTEKLİYORUM” 

SP Keşan İlçe Başkanı Ahmet Köseler’in konuyla ilgili açıklaması şöyle;

Keşan için bir araya gelebilmek. Siyaseti bir hizmet etmek ve fikir alışverişinde bulunmak için Keşan’ımızda  yaşayan ve hizmet eden tüm siyasi başkanları, oda başkanları ve muhtarlar ve diğer STK temsilcileri en az yılda iki defa bir araya gelmeyi Keşan’ımızın sorunlarını beraberce bir ortamda masaya yatırılmalı ve çözüm ve yapıcı öneriler sunularak tartışılmalı istişarelerde bulunulmalı bu yüzdendir ki! Sayın Erdoğan Demir’in açıklamasını destekliyor ve katılıyorum saygılarımla.

SALİH KİREZCİ, “ERDOĞAN DEMİR’İN ÇAĞRISINA DESTEK VERDİĞİMİ AÇIKLIYORUM”

Memleket Partisi Keşan İlçe Başkanı Salih Kirezci’nin de konuyla ilgili yaptığı açıklama şöyle;

Gazeteci ağabeyimiz dostumuz Sevgili Erdoğan Demir’in bir süre önce Medya Keşan Gazetesi’ndeki yazısında yaptığı açık çağrının üzerinden bir ay geçti. Bu çağrıda Keşan’ımızda siyaset yapan yöneticilik yapan STK’larda yetkili olan ve belediye başkanı dair herkesi şehrimizin sorunlarını konuşmak ve çözüm önerileri sunmak üzere bir araya gelmeye davet etmişti. Erdoğan Demir bu konulara hassas bir gazetecidir, gerek siyasetçilere gerek STK’larla, gerek spor kulüpleriyle bu tarz etkinliklerde faydalı söyleşileri ve yazılarıyla tanınır. Bende o gün yaptığı çağrıya katılacağımı şifahen bildirmiştim. Bu tekrarladığı çağrısına destek vermek ve seve seve katılacağımı bildirmek için ben de yazıyla bir çağrı yapmayı uygun gördüm. Şehrimizin ihtiyaçlarını, bozulan yönetsel kültürü, bozulan eğitim sistemini, bozulan ahlaki düzeni, bozulan eko sistemin çevreye ve insana etkilerini siyaset gözetmeksizin tartışmak ve yaşadığımız bu şehirde daha keyifli daha huzurlu yaşamanın nasılına hep birlikte ortak akılla karar vermek için Sayın Demir’in bu çağrısını destekliyor ve katılmaya hazır olduğumu bildirmek istiyorum.

MUSTAFA ÇAKIR, “BU ESNAF BİZİM,BU KEŞAN BİZİM,DEMİR’İN ÇAĞRISINA KATILIYORUZ”

Keşan Sebze Bakkal ve Manavlar Odası Başkan Vekili Mustafa Çakır’da yaptığı bir açıklama ile Erdoğan Demir’in çağrısına destek verdiklerini açıklayarak şunları söyledi. “Esnafların ve Keşan’ın sorunlarını dile getirmeye hazırız. Zincir marketler ve şubelerle mücadelede karşılaştığımız sorunları dile getirmeye hazırız. Sahillerde açılan gelişi güzel zincirleri dile getirmeye hazırız. Pazarcının sorununu dile getirmeye hazırız. Bu esnaf bizim. Bu Keşan bizim. Başka gidecek, yaşayacak yerimiz yok. Erdoğan Demir’in çağrısına Keşan Sebze Bakkal ve Manavlar Odası adına destek veriyoruz ve Keşan’ın sorunlarının görüşülmesi konusunda yapılacak toplantıya katılacağımızı belirtiyorum.