BÜLENT SAYLAM

İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, Millet İttifakı ortaklarından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile işbirliği içerisinde İpsala’ya kazandırılacak olan Yeni Meydan ve Merkez Park Projesi hakkında açıklamada bulundu.

İPSALAMIZA YENİ BİR YÜZ OLACAK MEYDAN VE

MERKEZ PARK PROJEMİZE BAŞLIYORUZ

Başkan Ünsal, her türlü engellemelere karşı Millet İttifakı Belediye Başkanları ile sürekli dayanışma ve işbirliği içerisinde olduklarını belirterek açıklamasına şu ifadelerle başladı: İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu önderliğinde İstanbul ve Edirne Dayanışmasıyla Geleceği Hep Birlikte Öreceğiz sloganıyla bir dayanışma yolculuğuna çıktık. Her türlü engellemelere karşı İpsalamızı geliştirmek, İpsalada modern ve çağdaş yaşam alanları oluşturmak, halkımıza dokunarak hayatı kolaylaştıracak adımları atmak konusunda kararlıyız. İpsalamıza daha çok değer katmak, daha yaşanabilir bir İpsala yaratmak için her imkanı fırsata çevirmek için gayretle çalışıyoruz. Bu kapsamda da bir süredir İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile üzerinde çalıştığımız İpsalamıza yeni bir yüz olacak Meydan ve Merkez Park projemizi hayırlısıyla İpsalamıza kazandırıyoruz.”

KÖTÜYÜ İYİYE, İYİYİ GÜZELE ÇEVİRMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

İpsala Belediye Başkanı Ünsal, sadece meydan projesinde değil farklı alanlarda da İBB’nin her zaman varlığını hissettiklerini kaydederek açıklamasını şöyle sonlandırdı: “İpsalada insan odaklı belediyecilik anlayışımızla, siyaset gütmeden kötüyü iyiye, iyiyi güzele çevirmek için çalışıyoruz. Sadece meydan projesinde değil bir çok alanda Sayın Ekrem Başkanımızın varlığını hissettik. Geçtiğimiz yıllarda ilçemizde yaşadığımız sel felaketinde İBB kombine aracını derhal İpsalamıza göndermesinden ilçemize kazandırdığımız çöp konteynırlarına, İpsala Sporumuz için talep ettiğimiz bir çok spor malzemesine kadar desteklerini gördük. İpsalamıza hizmet yolunda her daim işbirliği içerisinde olduğumuz İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğluna, İBB Yönetim Yenileme A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Gökhan Günaydınve çalışma ekibine İpsalalı hemşerilerim adına teşekkürlerimi sunuyorum. İpsalamız için de ülkemiz için de her şeyin çok güzel olacağı günlere az kaldı inşallah.”