BÜLENT SAYLAM

İpsala Küçük Sanayi Sitesi esnafıyla kahvaltı programı

İpsala’da Küçük Sanayi Sitesi esnafı ile dün bir kahvaltı programı gerçekleştirildi. Programa İpsala Kaymakamı Ömer Sevgili, İpsala Belediye Başkan Vekili Nuri Kavakkorulu, İlçe Jandarma Komutanı Veli Kızmaz, ilçe Emniyet Müdür Vekili Sinan Turhan ve İpsala Esnaf Odası Başkanı İlhan Dalkıran ile katıldı.

19 Ekim Muhtarlar Günü İpsala’da kutlandı

19 Ekim Muhtarlar Günü İpsala’da düzenlenen bir programla kutlandı. Programa İpsala Kaymakamı Ömer Sevgili, muhtarlar, siyasi parti temsilcileri, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Vatandaşlar ile devlet arasında köprü vazifesi gören muhtarların kamu hizmetinin mahallelere ulaştırılmasında önemli rol oynadığını belirten Kaymakam Ömer Sevgili ilçede görev yapan tüm muhtarların gününü kutlayarak çalışmalarında kolaylık ve başarı diledi.

İpsala Belediyesi’nden Muhtarlara kahvaltılı kutlama

İpsala Belediyesi, 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle İpsala’daki köy ve mahalle muhtarlarına kahvaltı düzenledi.

İpsala Belediyesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “19 Ekim Muhtarlar Günü’nde mahalle ve köy muhtarlarımızla birlikteyiz. İpsala Kaymakamımız Ömer Sevgili ve Belediye Başkan Vekilimiz Nuri Kavakkorulu ile birlikte belediyemiz tarafından verilen kahvaltı programında demokrasimizin yapıtaşı muhtarlarımızla bir araya geldik. Tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günlerini kutlar, görevlerinde başarılar dileriz.”

İlgi Harita, Gayrimenkul İpsala’da açıldı

Harita Mühendisi İlgi Durmaz’ın hazırladığı İlgi Harita, Gayrimenkul 17 Ekim 2022 tarihinde İpsala’da açıldı. İpsala Bayrambey Mahallesi  Enez Caddesi 122/A (Keyfi Ala Karşısı) adresindeki açılışa İpsala Kaymakamı Ömer Sevgili, İpsala Belediye Başkan Vekili Nuri Kavakkorulu, siyasi parti temsilcileri katıldı. Medya Keşan olarak İlgi Harita, Gayrimenkul sahibi Harita Mühendisi İlgi Durmaz’a hayırlı işler, bol müşteriler dileriz.