Sanayinin mezarlık tarafındaki karanlık noktaları aydınlatıldı Sanayinin mezarlık tarafındaki karanlık noktaları aydınlatıldı

Keşanspor’un 30 Haziran Pazar günü yapılacak kongresi öncesi gazetemiz Keşanspor Kulübü eski başkanlarının görüşlerini almaya devam ediyoruz.
Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Erdoğan Demir, son olarak Keşanspor Kulübü eski başkanı Kamil Filiz ile görüşerek kongre ile düşüncelerini sordu.
KAMİL FİLİZ: “TÜM BAŞKAN VE YÖNETİCİLERİ KEŞANSPOR İÇİN BİR ARAYA GELMEYE DAVET EDİYORUM”
“1998-1998 futbol sezonunda 3.Lig’den düşen ve oynadığı 3.Lig’de önemli işler yapan KeşanSpor’un 30 Haziran’da yapılacak kongresinde başkan adayı olmaması üzücü bir durumdur. 4 yıl önce Nehir Gergin başkanlığında 2.Amatör Lig’den başlayan serüven 4.yılda BAL ile sonuçlanmış ve Keşanspor 2023/2024 futbol sezonunda ligi 9.sırada tamamlamıştır. Yönetim Kurulu’nun ligin iki hafta kala istifa etmesi ile Keşanspor sahipsiz kalmıştır. 30 Haziran’da da yapılacak kongrede hala bir başkan adayının çıkmaması ve kamuoyuna açıklama yapılmaması da Keşanspor’un gelecek sezon içerisinde bir belirsizliğe gideceğini göstermektedir. Ama ben yine de Keşanlıların kulübü sahipsiz bırakmayacağını düşünüyorum, bizler de eski başkan ve yöneticiler olarak elimizden gelen desteği ve katkıyı vermeye çalışacağız. Buradan ben bir teklfite bulunmak istiyorum. Keşanspor’un eski başkanları ve yöneticilerini bu belirsizliği gidermek için kongreye kadar bir toplantı yapmaya davet ediyorum. Bu  daveti de şu andaki hala kulüp başkanı olan Nehir Gergin kardeşimiz yapmalı ve bu belirsizliğe bir son verilmeli ve Keşanspor’a yakışan bir yönetim çıkarılmalıdır” dedi.

Muhabir: ERDOĞAN DEMİR