MEHMET AYTAÇ

Gazeteci Erdoğan Demir’in 6 Haziran tarihli gazetemizde ve Keşan Postası’nda yayınlanan  “Belediye Başkanımız, siyasilerimiz ve STK’larımıza  çağrımdır” adlı köşe yazısına cevap veren ve Demir’in bu görüşüne olumlu bakan DEVA Keşan İlçe Başkanı Kerem Harmanlı, 12 Haziran tarihinde gazetemize yaptığı açıklamanın ardından, Keşan’daki siyasi parti ilçe başkanlarına da bu çağrıyı yaptı.

Harmanlı, bu çağrısının Keşan için önemli olduğunu belirterek, “Bu çağrımı Keşan’daki siyasi parti ilçe başkanları ile de paylaştım. Bu çağrım umarım ilgi görür ve belediye başkanımız Mustafa Helvacıoğlu ve tüm ilçe başkanlarımızla beraber bir araya geliriz. Bu arada Erdoğan Demir’in bu konudaki köşe yazısı da Keşan için önemli bir yazıdır. Bu nedenle kendisine ve Medya Keşan Gazetesi ve Keşan Postası’na da teşekkür ediyorum” dedi.  

Harmanlı’nın ilçe başkanlarına gönderdiği birlik beraberlik çağrısı da şöyle: “Keşan Belediye Başkanına, Keşan Belediye Meclisine çağrımdır.  Keşan'ı "Marka Şehir" yapmak için Keşanlıları merkeze alan belediyecilik hizmetlerini, bölgesinde öncü ve örnek olma hedefiyle, ortak akıl ve istişare  kültürünü hep birlikte oluşturacağız. Keşan Belediyesi’nin herkes tarafından aynı değerler çerçevesinde algılanması ve kurum kimliğinin özgün şekliyle korunabilmesi için, hassasiyet gösterilmesini ve belediyemiz facebook sayfasının; belediyemizin hizmetlerini, ilgili müdürlüklerinin faaliyetlerini, belediye meclisi çalışmalarının değerlendirileceği bir platform olarak düzenlenmesini umut ve tavsiye etmekteyiz.  Bu konunun, Keşan Belediyesi meclis gündeminde değerlendirileceğini, dilek ve temenni ediyorum.”