HÜSEYİN ÜNSAL YÜCEL

Sabri Kaçmaz Parkuru adı verilen bu parkurun ismi elim bir doğa kazasında kaybedilen rahmetli Sabri Kaçmaz'ın anısına ithafen verildi. DOÇEK ekibi, sabah saatlerinde Cumhuriyet Meydanı’nda buluştu. Etkinliğe farklı yaş gruplarından kalabalık bir yürüyüşçü grubu katıldı. Yürüyüşçüler, duyuruların yapıldığı sosyal medyada belirtildiği üzere saat 09.00’da Cumhuriyet Meydanı’ndan araçlarla yürüyüş noktasına doğru yola çıktı. Doğa Yürüyüşü yapılacak başlangıç noktasında araçlardan inen ekip, DOÇEK Başkanı Hakan Eşme’nin yeni yürüyüş sezonu ve yürüyüş bilgilendirmesi ile ilgili kısa hatırlatmalarının sonrasında yürüyüşe başladı.

Yazdan kalma güzel bir havada, doğadaki sakinlik ve huzur içinde Şabanmera yakınlarında başlayan doğa yürüyüşü öğle yemeği için Yayla Köyü yakınlarında verilen mola sonrası Yayla Sahili’nde deniz kenarında atılan son adımlarla sorunsuz bir şekilde tamamlandı. Katılımcıların yürüyüş sonrasındaki mutluluğu gözlerden kaçmadı.

Keşan DOÇEK Genel Sekreteri Metin Bali, bu hafta yapılan yürüyüşle doğa yürüyüşü sezonunu açtıklarını, doğada olmayı, yürümeyi seven herkesi bu faaliyetlere beklediklerini ayrıca salı ve perşembe akşamları bisiklet antrenman turları ve çarşamba akşamları da voleybol etkinliklerinin devam ettiğini belirtti.