BÜLENT SAYLAM

Basın Sözcüsü Atakan Akyel, Genel Kaptan Bekir Coşkun, Sayman Orhan Koca, Antrenör Şeref Aldanmaz, Altyapı Sorumlusu İsmail Atik katıldığı basın toplantısında ilk olarak, Atakan Akyel söz aldı.

AKYEL: “BAL’A ÇIKMAYI HEDEFLİYORUZ”

Akyel, yeni sezonla ilgili olarak şunları söyledi: “Güzel bir sezonun olmasını diliyorum. Sakatlık ve maddi sıkıntı yaşanmadan güzel bir sezon geçirmeyi temenni ediyorum. Bekir ve Nuri hocalarımız, takıma ellerinden gelen desteği verdiler. Hocalarımız, iş yoğunluğu yaşadıklarını dile getirdiler. Hocalarımızın teklifleriyle, Şeref hocamızla anlaşma kararı aldık. Bu yıl çok iddialıyız ve hedefimiz şampiyonluktur. BAL’a çıkmayı hedefliyoruz.”

COŞKUN: “ŞEREF HOCAMIZLA YENİDEN ANLAŞMA YAPTIK”

Akyel’den sonra söz alan Bekir Coşkun da, şöyle konuştu: “2018 yılından bu yana takımı en iyi yerlere getirmeye çalıştık. 2018-2019 sezonunda, Şeref hocamızla birlikte takımı 1. Amatör’e çıkarmıştık. 2019-2020 tarihlerinde Şeref hocamızın eşi rahatsızlanmıştı ve görevi bana bırakmak zorunda kalmıştı. Onun bıraktığı süreci ben tamamlamaya çalıştım. Onun bıraktığı bayrağı yere düşürmeye çalıştık. Elimizden geleni yaptık. Bu takımın buralara gelmesinde Şeref hocamızın emeği çok fazla. Şeref hocamızla yeniden anlaşma yaptık. Yeni sezonun hayırlı olmasını diliyorum.”

KOCA: “ŞEREF HOCAM, KEŞAN’IN EN PRESTİJLİ HOCASIDIR”

Coşkun’dan sonra konuşan Orhan Koca da, şunları söyledi: “Yeni sezona şampiyonluk parolasıyla çıktık. Şeref hocam, Keşan’ın en prestijli hocasıdır. Sezon sonunda inşallah şampiyon oluruz.”

ALDANMAZ: “TAKIMIN BAŞARISI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Toplantının sonunda söz alan Şeref Aldanmaz da, şöyle konuştu: “Beni bu göreve layık gören ve destek veren herkese teşekkür ederim. Keşan’da amatör kulüplerde mücadele eden bütün takımlara başarı dilerim. Yeni sezonu sakatlık, kaza ve bela yaşanmadan tamamlamayı diliyorum. Takımın başarısı için çalışacağız. Yönetim ve futbolcular el ele verdiği sürece, başarılı olacağımıza inanıyorum.”