ERDOĞAN DEMİR

2 bin nüfuslu Alpullu beldesinde yapılan festivale katılım belde nüfusunun iki katını geçti. İkinci gün 4436 katılım sayısını bulan festival kayıtları saat 19.00 sona ermesine rağmen katılımcıların devam ettiği gözlendi. Halkın katılımı ile çok kalabalık bir sayıya ulaşan 6.Nerdeyiz Alpullu Motosiklet Festivali önceki yıllarda olduğu gibi yine gönüllere taht kurdu. Kaliteli organizasyon ve eğlencenin tavan yaptığı festival en çok tercih edilen festivallerin içinde yerini aldı.

 Alpullu Belediye Başkanı Erhan Ceylan ve festival organizatörü Lüleburgaz Motosiklet Kardeşliği Derneği Başkanı Murat Akgül (Nerdeyiz Murat) festival süresince katılımcılarla tek tek ilgilenerek motosikletçilerin yüreklerinde yerini aldı. Festivale Kırklareli Milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam ve MKSF Başkanı(Motosiklet Kullanıcıları Federasyonu)  Emre Mühürdaroğlu da katıldı.

Keşan Motosiklet Kulübü Başkanı Önder Kılıç festival ile ilgili şu değerlendirmeyi yaptı;  “20 üyemiz ile katıldığımız muhteşem bir festivali daha geride bıraktık. Başından sonuna kadar herkesle tek tek ilgilenen ve çok güzel bir organizasyona imza atan harika bir ekip vardı. Katılımcıların iyi bir hafta sonu geçirmesi ve eğlenmesi için her ayrıntı ince ince hesaplanmış. Bu tür organizasyonlar bizim bu yıl yapacağımız Keşan Motosiklet Festivali için de çok güzel bir örnek teşkil ediyor.  Hızla sayıları artan motosiklet sevdalılarını bir araya getiren bu tür festivaller dayanışmanın yanında çok güzel dostluk köprülerinin de kurulmasına vesile oluyor. Biz de 15-16-17 Eylül 2023 tarihlerinde ilkini yapacağımız Keşan Motosiklet Festvali’nde tüm motosiklet sevdalılarını Keşan'a bekliyoruz. Trakya insanının neşesini ve sıcak misafirperverliğini görmek isteyen herkesi festivalimize bekliyoruz. Keşan Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Helvacıoğlu'nun dediği gibi bin motosikletliyi ilçemize bekliyoruz, motorlarımızı dostluğa ve kardeşliğe süreceğiz.  Bizlere bu hafta sonu muhteşem bir organizasyon ile çok kıymetli iki gün geçirmemizi sağlayan Alpullu Belediye Başkanımız Erhan Ceylan'a ve Nerdeyiz Murat'a içten teşekkürlerimizi sunarız. 15 Eylül'de Nerdeyiz!.. Tabiki Keşan Motosiklet Festivalindeyiz.”