HABER MERKEZİ

Keşan TB'den konuyla ilgili yapılan bilgilendirmede, 7 Ekim 2022 tarihinde İlçe Seçim Kurulu yetkilileri gözetiminde oluşturulan görev dağılımı sonucuna göre; Meclis Başkanı Kemalettin Uslu, Yönetim Kurulu Başkanı ise Necmi Kaymaz oldu.

Seçim sonucu göreve gelen Meclis Kurulu, Yönetim Kurulu, Disiplin Kurulu ve TOBB Delegeleri şu isimlerden oluşuyor: Meclis Başkanı Kemalettin Uslu, Meclis Başkan Yardımcısı Mesut Topaloğlu, Meclis Katip Üyesi Aziz Burak Lofçalı, Meclis Üyeleri Tuncay Yavaş, Adnan İnan, Erbil Yörük, Görken Gürşat, Ferdi Narlı, Yiğit Ceylan. Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Kaymaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Erman Yörük ve Murat Orhun, Sayman Üye Fahri Karagöz, Yönetim Kurulu Üyesi Eyüp Erdoğan.

Disiplin Kurulu Üyeleri: Erkan Deste, Sertaç Yıldırıcı, Turhan Kuru, Mehmet Cumhur Erkan, Oktay Rıfat Komanlı, Serkan Koca.

TOBB Genel Kurul Delegeleri: Adnan İnan, Tuncay Yavaş.

"BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE ÜYELERİMİZ VE BÖLGEMİZ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Görev dağılımı sonrasında açıklamada bulunan Keşan TB Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Kaymaz, yapılan seçimlerin ve ardından gerçekleştirilen görev dağılımının hayırlı olmasını temenni ederek, "Yeni dönemde de üyelerimizin bize çok büyük bir sorumluluk yüklediğinin bilincindeyiz. Bu anlamda, birlik ve beraberlik içerisinde üyelerimiz ve bölgemiz için çalışmaya devam edeceğiz" dedi.