BÜLENT SAYLAM

Kahvaltıya Keşan TSO Meclis Başkanı Ahmet Koru, Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, yönetim kurulu üyeleri ve basın mensupları katıldı. Kahvaltıdan sonra basın mensuplarına hediyeler verildi.

KORU: BASIN KAMOYU OLUŞTURUYOR

Keşan TSO Meclis Başkanı Ahmet Koru, basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutlayarak şunları söyledi: “Objektif, doğru ve tarafsız haber vermeniz çok önemli. Sizin verdiğiniz bu haberler doğrultusunda kamuoyu oluşturuyor. Gördüğümüz kadarıyla bölgemizde yaptığınız görevler takdire şayandır. Bu değerli gününüzde de bizlere zaman ayırmanız bizleri çok memnun etti.”

ŞAPÇI GAZETECİLİK ZOR BİR ZANAAT

Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı da gazetecilerini günlerini kutlayarak şu ifadeleri kullandı: “Keşan TSO olarak yaptığımız işin doğasıyla sizinle birlikte çalışıyoruz. Bilgiyi edinmek, bilgiyi aktarmak, haber niteliği kazandırmak sizin elinizden geçiyor. Bunu da uzun yıllardır beraber yapıyoruz, teşekkür ediyoruz, emeğinize sağlık. Gazetecilik zor bir zanaat. Bugün burada bizimle olduğunuz için teşekkür ederiz.”