MEHMET AYTAÇ

Bilindiği gibi Demir, 8 Mayıs tarihli Medya Keşan Gazetesi ile Keşan Postası Sitesi’nde yer alan köşe yazısında Keşanlı adaylar; AK Parti Edirne Milletvekili ve 28. Dönem Milletvekili adayı Fatma Aksal, CHP 28.Dönem Milletvekili Adayı Ufuk Kanışkan, MHP 28.Dönem Milletvekili Adayı Ayvaz Yalaza, Vatan Partisi 28. Dönem Milletvekili Adayı Çetin Alabak, Memleket Partisi Milletvekili Adayı Erdem Bircan, Komünist Partisi Milletvekili Adayları Muammer Alan ve Mustafa Alan ile Bağımsız Milletvekili Adayı Ergin Arslan’a çağrıda bulunarak birlik beraberlik çağrısında bulunarak, milletvekili adaylarının Keşanlı seçmenlerinde bekledikleri bu birlik beraberlik tablosunu arzuladıklarını belirtmişti.

Keşanlı adaylardan Fatma Aksal ve Ayvaz Yalaza, Demir’in bu çağrısına programları olduğu için katılamayacağını belirtirken, diğer Adaylar Ufuk Kanışkan, Çetin Alabak, Erdem Bircan, Cemalettin Erken, Dilek Gayretçi, Muammer Alan, Mustafa Alan ve Ergin Arslan ise bu çağrıya olumlu cevap verdi.

Keşanlı milletvekili adaylarının buluşması bugün saat 11.30’da Şapçı Prestij Hotel’de gerçekleşecek.

Demir, bu çağrısına kulak veren tüm Keşanlı milletvekili adaylarına ve bu buluşma için gerekli desteği sağlayan Şapçı Prestij Hoteli Sahibi Mustafa Şapçı’ya teşekkür etti.

Demir ayrıca bu buluşmaya Keşan’daki tüm basın mensuplarını da davet etti.