HÜSEYİN ÜNSAL YÜCEL

Zorlu bir deplasmandan 3 puan almanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Fatih Anlar, rakip sahanın kötü olması ve rüzgarın da aşırı sert esmesi nedeniyle maçta zor anlar yaşadıklarını söyledi.Geçen hafta yaşanan sakatlıkların ve hasta oyuncuların iyileşerek Subaşıspor karşısına tam kadro ile çıktıklarını ifade eden Anlar, “Önceki hafta aldığımız galibiyetin özgüvenini sahaya yansıttık ve ileride baskı yaptık. Baskımız sonuç verdi ve ilk yarıyı 1-0 önde tamamladık. İkinci yarıda da 1 gol daha bularak maçı 2-0 kazandık. Takım oyunundan memnunum. Hafta içi yaptığımız antrenmanlardaki çalışmalarımızı oyuncularımız sahaya yansıttı. Hepsini tek tek kutluyorum” dedi.

TARAFTARIMIZI OSMANLISPOR MAÇINA BEKLİYORUZ

27 kasım 2022 Pazar günü Keşan’da Osmanlıspor’u konuk edeceklerini dile getiren Anlar, “Subaşıspor maçında galip gelmekten çok sakatlık olmamasına sevindik. Osmanlıspor karşısına tam kadro çıkmayı hedefliyoruz. Subaşıspor deplasmanında bizleri yalnız bırakmayan taraftarımıza teşekkür ediyorum. Taraftarımızı önümüzdeki pazar günü Osmanıspor maçına bekliyoruz. Onların desteği şart” diye konuştu.

Yardımcı Antrenör Cihan Yeşilırmak da futbol oynamaya elverişli olmayan bir sahaya ve olumsuz rüzgar koşullarına rağmen zorlu bir deplasmandan 3 puan almaktan dolayı mutlu olduklarını kaydetti.

Osmanlıspor’un koşan ve dirençli bir takım olduğunu belirten Yeşilırmak, “Bu hafta sakat oyuncumuz yok. Genç takımdan bazı kardeşlerimizi A takıma aldık ve antrenmanlara çıkanlar oldu. İnşallah güzel bir sezon olacak. Oyuncularımızı kutlar, taraftarımıza da teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.