Yenimuhacır lavanta bahçesi ile tanıştı Yenimuhacır lavanta bahçesi ile tanıştı

BÜLENT SAYLAM

KKSS Yapı Kooperatifi yönetimi, yaklaşık 6 aydır hizmet vermeyen, esnafın ve halkın tepkisini çeken PTT Sanayi Şubesi’ni yeniden gündeme getirdi. KKSS Yapı Kooperatifi Başkanı Hakan Gürel, konuyla ilgili açıklama yaptı.

KKSS, PTT SANAYİ ŞUBESİ’NİN YENİDEN HİZMETE AÇILMASINI İSTİYOR

Gürel, Sanayi Sitesi’ndeki esnafın, bölgede ikamet eden vatandaşların ve öğrencilerin PTT Sanayi Şubesi’nin uzun süredir hizmet vermediğini, bu durumun da tepki çektiğini kaydetti. Gürel, “Şikayetler doğrultusunda, şubenin kapalı olması ve uzun zamandır açılmaması ile ilgili yetkililer ile görüştük. Yaptığımız görüşmelerde, PTT Sanayi Şubesi’nin yeniden hizmete açılacağının bilgisini aldık. Ancak aradan geçen zaman zarfında tekrar hizmete açılmasıyla ilgili bir çalışma yapılmadığını gördük. Şikayetler artarken, PTT Sanayi Şubesi’nin yeniden hizmete açılması konusunda yetkililerin de devreye girmesini bekliyoruz.” dedi.

KAPIDAKİ YAZIYI BİLE DEĞİŞTİRMEDİLER

Öte yandan, PTT Sanayi Şubesi’nin kapalı olan kapısında, “12.06.2023-11.09.2023 tarihleri arasında PTT şubemiz geçici olarak kapalıdır” yazan bir not asılmıştı. Ancak nota belirtilen tarihin üzerinden de 3 ayı aşkın zaman geçti.

Editör: BÜLENT SAYLAM