HABER MERKEZİ

3 dönem Keşan Belediye Başkanlığı yapan ve 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nin Keşan Belediye Başkan Adayı olan Op. Dr. Mehmet Özcan, CHP Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır ve yönetimi ile sahaya indiği Halk Pazarı’nda esnafların ve alışveriş için gelen vatandaşların büyük ilgisi ile karşılaştı.

3 dönem belediye başkanlığı yaptığı Keşan Belediyesi’ne bir dönem aradan sonra CHP’nin ön seçimini kazanarak yeniden Başkan Adayı olan Op. Dr. Mehmet Özcan, CHP Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır ve beraberindeki Yönetim Kurulu ile birlikte 6 Ocak 2024 tarihinde saha ziyaretlerine Halk Pazarı ile başladı. CHP Keşan İlçe Başkanlığı’ndan çıkış yaptıktan sonra esnafı tek tek ziyaret ederek Halk Pazarı’na gelen Özcan, Çakır ve beraberindekiler gerek esnafın gerekse kendilerini yolda durduran vatandaşların ilgisi ile karşılaştı.

“EFSANE GERİ DÖNDÜ”

Saros Körfezi’nde bayram hareketliliği Saros Körfezi’nde bayram hareketliliği

Ziyaretler sırasında, bazı vatandaşların “Efsane geri döndü” sözleri ile karşılaşan Mehmet Özcan, Anıl Çakır ve beraberindekiler, bu övgüler ile ziyaretlerine devam etti. Halk Pazarı’nda giyim tezgahlarının açıldığı bölümde esnafların ve alışveriş yapan vatandaşların ilgisi, gıda tezgahlarının açıldığı bölümde de aynı şekilde devam etti. Özcan ile sohbet eden bazı vatandaşlar, gözyaşlarını tutamadı.

“BEN YAPTIM BEN KAPATIRIM!”

Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi’nde açılan gıda tezgahlarındaki esnafların, pazaryerinin üstünün kapatılmasıyla ilgili talebini alan Mehmet Özcan, “Ben yaptım, ben kapatırım!” dedi. Esnaflar, bu ifadeler karşısında Özcan’a teşekkür etti.

Editör: BÜLENT SAYLAM