ERDOĞAN DEMİR

MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) İstanbul İl Başkanlığının ev sahipliğini yaptığı Genel Başkan Yardımcıları, Milletvekilleri, MYK, MDK üyelerinin konuşmacı olduğu “2024'e Doğru, Diyar Diyar Anadolu” temalı Genişletilmiş Marmara Bölge İstişare Toplantısı İstanbul WoW Hotel'de 11 Kasım 2023 Cumartesi günü gerçekleştirildi.

Keşan Belediye Meclisi olağanüstü toplandı Keşan Belediye Meclisi olağanüstü toplandı

MHP Keşan İlçe Başkanlığı da Edirne İl Başkanlığı koordinesinde İpsala, Uzunköprü, Havsa, Enez ilçe Başkanlarıyla birlikte MHP Keşan İlçe Başkanı Adnan İnan, KAÇEP Başkanı Muradiye Durak, Yönetim Kurulu ve teşkilatın üyeleri ile toplantıya katıldı.

İstanbul Bölge İstişare Toplantısında; İstanbul, Çanakkale, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Kocaeli, Sakarya illerinden gelen il, ilçe başkanları ve belediye başkanları ile görüşülerek fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantıya Ayrıca TBMM Başkanvekili Celal Adan, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Semih Yalçın, Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ülvi Yönter, Genel Başkan Yardımcısı ve yerel seçimler için MHP Genel Merkezi tarafından oluşturulan komisyonun Başkanı Fethi Yıldız, MHP Grup Başkan Vekili Muhammed Levend Bülbül, MYK Üyesi Nur Banu Aktay da katıldı.

MHP Keşan İlçe başkanlığı toplantıda 2024 yılı Mart ayında yapılacak yerel seçimlerle ilgili fikir alışverişinde bulunup Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin emir ve talimatları doğrultusunda çalışmalarına devam edeceğini belirtti.

MHP Keşan İlçe Başkanı Adnan İnan, “Ayrıca görüşme imkânı bulduğumuz Genel Başkan Yardımcılarımızın ve MYK üyelerimizin Keşan hakkındaki düşünceleri öngörüleri ve temennileri ayrıca bizleri onore etmiştir. Kusursuz bir organizasyonla bizleri misafir eden başta İstanbul İl Başkanı Sayın Sertel Selim olmak üzere, İstanbul il yönetimine ve Edirne bölgesindeki koordinasyonu sağlayan Edirne İl Başkanım Emre Tokoğlu’na MHP Keşan İlçe Başkanlığı adına teşekkür ederiz.” dedi.