ERDOĞAN DEMİR

CHP (Cumhuriyet Halk Partisi)Edirne 28.Dönem Edirne Milletvekili aday adayı Mustafa Bezbaş, 14 Mayıs’ta yapılması kesinleşen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği genel seçimleri öncesi çalışmaların son hızla sürdürüyor.

10 Mart 2023 Cuma günü Enez’e giden Bezbaş, burada CHP Enez İlçe Başkanı Vedat Avcu, yönetim kurulu ve partililerle bir araya geldi. Seçim çalışmalarında CHP Enez İlçe Yönetimine başarılar dileyen Bezbaş, şunları söyledi: “14.Cumhurbaşkanı Adayımız Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun bu seçimi kazanacağına yürekten inanıyorum. Sayın genel başkanımıza tüm örgütler ve Türk halkı destek vererek, mevcut iktidara artık son verecektir.14 Mayıs seçimleri öncesi genel merkezimizin takdiriyle  sıralamaya girer ve milletvekili seçilerek Ankara’ya gidersem bölgemin sorunları ile uğraşarak bunları çözmeye çalışacağım.Bunun için milletvekili seçilerek Ankara’ya gitmek en büyük hedefim. Bu hedefimde de tüm partililerimin desteğini bekleyeceğim. Artık, seçimlerle ilgili tarihte 14 Mayıs olarak kesinleşti. Sıralamaya giremesem de seçim süreci boyunca partim için çalışacağım. CHP olarak Edirne’de 4-0 yapacağımıza inanıyorum. Bunun için de bütün aday adayı arkadaşlarımızla birlikte çok çalışmalıyız ve çalışacağız.”

CHP Enez İlçe Başkanı Vedat Avcu da ziyaret nedeniyle Mustafa Bezbaş’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. Daha sonra Bezbaş,  Enez Belediye Başkanı Özkan Günenç’i de makamında ziyaret etti ve çalışmalarında başarılar diledi. Günenç de ziyaret nedeniyle Bezbaş’a teşekkür etti ve seçim çalışmalarında kendisine başarılar diledi.

Mustafa Bezbaş, ayrıca bir süre önce göreve seçilen Enez Ziraat Odası Başkanı Mehmet Oskan ve yönetim kurulunu da ziyaret ederek, kendilerine yeni görevlerinde başarılar diledi.

Oskan da ziyaret nedeniyle Bezbaş’a teşekkür ederek, “Çalışmalarında ve basında çiftçinin sorunlarını sürekli dile getirdiğiniz ve çiftçileri unutmadığınız için size teşekkür ediyorum” dedi.

Bezbaş Enez’de vatandaşlarla da görüşerek kendilerinden CHP’ye destek istedi.