ERDOĞAN DEMİR

Keşan Lisesi Halı Sahası’nda saat 20.00’de başlayan final maçında By Sergen Kaya- HC Rent A Car Yapı takımları karşı karşıya geldi.

Maçtan önce Atatürk ve şehitlerimiz adına saygı duruşu gerçekleştirildi. Ardından İstiklal Marşı okundu.

İpsala’da 100 dekar buğday tarlası yandı İpsala’da 100 dekar buğday tarlası yandı

Karşılaşmayı AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, AK Parti Edirne Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Beril Üğdül, AK Parti Keşan Gençlik Kolları Başkanı İsa Vural ile kalabalık bir taraftar grubu izledi.

Maçı 5-3 kazanan By Sergen Kaya turnuvanın şampiyonu olurken, HC Rent A Car Yapı ikinci ve Esentepe takımı da üçüncü oldu.

Konuşmaların ardından turnuvanın birincisi BY Sergen Kaya takımı oyuncularının madalyalarını ve şampiyonluk kupasını Aksal ile şehit Mustafa Kayının annesi Sevgi Kayın takdim ederek şampiyon takımı tebrik etti.

Turnuvada ikinci olan By Sergen Kaya takımının kupa ve madalyalarını Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve üçüncü olan Esentepespor takımın kupa ve madalyalarını da AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç ile Sevgi Kayın takdim etti.

Kupa töreninin ardından AK Parti Gençlik Kolları tarafından Kayın ailesine bir Türk Bayrağı takdim edildi.

Kupa töreni tüm takım ve katılımcılarla hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.

Editör: BÜLENT SAYLAM