HABER MERKEZİ

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, 2023'e Doğru Şehir Buluşmaları kapsamında yapılan ziyaretlerde bölgede yapılan çalışmalar hakkında Milletvekili Mustafa Yel’e bilgi verdiklerini kaydetti.

Mustafa Yel, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Yenimuhacir Belediye Başkanı Mustafa Türker ve AK Parti teşkilatı ile birlite; Keşan Ticaret Borsası Meclis Başkanı Kemalettin Uslu, Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Kaymaz, Keşan Ticaret Odası Meclis Başkanı Ahmet Koru ve meclis divan üyelerini ziyaret ettiler.

AK Parti heyeti daha sonra Milli Eğitim Müdürü İlhan Saz ile birlikte Halk Eğitim Merkezi Müdürü Eylem Tanrıverdi’yi ziyaret ederek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar. Kadın girişimcileri ve kursiyerlere kolaylıklar dileyen heyetin ziyaretleriyle ilgili yapılan açıklamada; “Vermiş oldukları emeklerden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz. Ellerine emeklerine sağlık.  Kadın girişimcilerimize vermiş olduğu desteklerden dolayı Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 'a şükranlarımı sunuyorum. Kadınlarımız artık daha güçlü. 2023 hedeflerimiz için durmadan yorulmadan, saha çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Vatandaşımızın, gençlerimizin yanında olmaya istihdam sağlamaya, halka hizmet hakka hizmet anlayışıyla hemşerilerimizin derdiyle dertlenmeye, daha güzel bir Keşan inşa etmek  için çalışmalarıma devam ediyoruz” denildi.