ERDOĞAN DEMİR

Keşan’da 3 dönem belediye başkanlığı yapan ve 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde parti içinde yapılan önseçimde CHP Keşan Belediye Başkan adayı olan ve seçim çalışmalarını sürdüren Op. Dr. Mehmet Özcan, seçim çalışmalarına geçtiğimiz cuma günü akşamı İzzetiye Mahallesi’ne yaptığı ziyaretle devam etti.

CHP Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır, CHP Edirne İl Yönetim Kurulu üyesi Sarp Öztürk, yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyesi adayları ve il genel meclisi üyesi adayları ile birlikte gerçekleşen ziyarette Özcan, İzzetiyeli vatandaşlarla buluştu.

Özcan ve ekibi İzzetiyeli vatandaşların sorunlarını ve dileklerini dinledi.

Özcan ziyaretle ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: “Yapılan referandum ile dönemimizde Keşan’ımızın 11. mahallesi olan İzzetiye Mahalle’mizde halkımız ile buluştuk. İlçe Başkanımız Anıl Çakır, İl Yönetim Kurulu Üyemiz Sarp Öztürk, yönetimimiz, belediye meclisi üyesi adaylarımız ve partililerimiz ile yaptığımız ziyarette; Halkımızın ilettiği sorun, talep ve önerileri can kulağı ile dinlemekle kalmayıp harfi harfine not ettik. Bizi evimizdeymiş gibi hissettiren mahallelilerimiz ile aramızdaki bağın ne kadar kuvvetli olduğunu bir kez daha gördük. Tüm İzzetiyeli vatandaşlarımıza tek tek teşekkür ederiz.”