HÜSEYİN ÜNSAL YÜCEL

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, B.D.’nin 700 Evler Konutları’ndaki ikametinde alınan arama izni doğrultusunda arama yaptı. Aramada 17 fişek metamfetamin, 4 fişek eroin ve uyuşturucu ticaretinden elde edildiği değerlendirilen 6 bin TL para ele geçirildi. Ayrıca ‘konut dokunulmazlığını ihlal’ suçundan aranması olan B.D. ve evde bulunan O.B. ‘uyuşturucu madde ticareti yapmak’ suçundan gözaltına alındı.

Yenimescit Mahallesi Şehit Piyade Er Hakan Korkmaz Caddesi üzerinde ise polis durumundan şüphelendiği M.İ.’yi durdurdu. M.İ.’nin üzerinde yapılan aramada 10 fişek metamfetamin ele geçirildi. M.İ., gözaltına alındı.

Yenimescit Mahallesi Huzur  Sokak’ta da durumundan şüphelenilen O.G. durduruldu. O.G.’nin yapılan GBT sorgusunda ‘herkesin girebileceği bir yerde bırakmakla birlikte kitlenmek suretiyle hırsızlık’ suçundan arandığı belirlendi. O.G. ayrıca yapılan üst aramasında 4 kilitli poşet ve 1 naylon poşet içerisinde uyuşturucu ele geçirildi. O.G., gözaltına alındı.