MEHMET AYTAÇ

Geçtiğimiz cumartesi günü Deniz Lounge Cafe’de basın mensuplarıyla kahvaltı buluşması düzenleyen Şuayip İsmail Büyükvarlık, burada yaptığı açıklamada; “Esnaf ve sanatkar var ise odalar ve kooperatifler vardır. Bu kurumlar sorun çözme, alternatif üretme, çözüm bulma ile birlikte kısacası hizmet üretme ve hizmet etme yerleridir” dedi.

“ESNAF VE SANATKÂRLARIN YOĞUN TALEBİYLE DOĞRULTUSUNDA ADAY OLDUK”

Mücadelelerinin, günümüz zorlu piyasa koşullarında esnafın ve sanatkârların yanında olma olduğunu ifade eden Büyükvarlık; “Bizim amacımız esnaf ve sanatkârımızın rekabet gücünü yükseltip, finansal olarak ihtiyaç duydukları anlarda yanlarında olmaktır. Bu bilinç ve düşünceyle esnaf ve sanatkârların yoğun destek ve talebi doğrultusunda ekip arkadaşlarımla birlikte bu göreve talip olduk. Bu görevin öneminin farkında olduğumuzu belirterek esnaf ve sanatkârlarımıza en iyi şekilde hizmet etmek için ekibimle birlikte adayız” şeklinde konuştu.

“KOOPRETAİFİMİZİ EN ÜST SEVİYEYE ÇIKARMAK İÇİN HAZIRIZ”

Büyükvarlık, esnaf odalarında ve Esnaf Kefalet Kooperatifi’nde yıllarca emek veren büyüklerine teşekkür ederek; “Odalarımıza ve kooperatifimize verdikleri katkılarından dolayı minnettar olduğumu belirtmek isterim. Aramızdan ebediyete intikal eden büyüklerimize Allah'tan rahmet dilerim. Yeni dönemde var olanın üzerine koyarak genç ve dinamik kadromuz ile kooperatifimizi en üst seviyeye çıkarmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız” dedi.