Çiğdem Gegeoğlu İl Genel Meclisi Başkanı oldu Çiğdem Gegeoğlu İl Genel Meclisi Başkanı oldu

ERDOĞAN DEMİR

Türkyılmaz’ın açıklaması şöyle;
Edirne Merkez’de 4 Şubat’ta yapılması planlanan ön seçimde iddialıyız. Ankette açık ara birinci çıktım. Önseçimden de birinci çıkacağımı iddia ediyorum. 21 Eylül 2023’te aday adaylığımı açıkladık (4 ay 10 gün önce) ve 4 aydır sahada çalışıyoruz. Bunun karşılığı olarak Yapılan anketlerde birinci çıkarak halkımız bize takdirini gösterdi. Anket sonuçları açıklanmadı ama bizim açık ara birinci çıktığımız yönünde bilgiler geldi. Bir tek elimize net belge ulaşmadı. Halkın bize gösterdiği ilgiyi önseçimde üyelerin de göstereceğini düşünüyoruz. Önseçimde biz birinci çıkacağımızı iddia ediyoruz.
Halkımıza bu şehirde farkındalık yaratacağımızı, bu şehri zeki, çalışkan, hayalleri olan, liyakatli uzman kadrolarla birlikte yöneteceğimi anlattık. Edirne’de yaşayan insanların gurur duyacağı bir şehir yaratacağımıza inanıyorum.

BU ÇAĞRI HEPİNİZE, HEPİMİZE..

“Gelin hep birlikte değiştirelim ve gelin hep birlikte hayal ettiğimiz içinde yaşamaktan mutluluk duyacağımız kentleri hep birlikte inşa edelim. Partimiz 2024 Yerel seçimlerinden başarıyla çıkacaktır. Belediye Başkanlıkları, İl ve Belediye Meclis üyelikleri sayılarımızı artırmış olduğumuzu hep birlikte göreceğiz. Çocuklarımızın hayal ettikleri kentler onlara sunmak için,
kendilerinin değil kentlerinin başkanları olmak için yola çıktık.
Artık yeter! Bıktık! Darlandık! diyerek yola çıktık...
Bizler Belediye Başkanlığına değil kentin hakkını vermek için İlin yönetimine talibiz.
Sağlıklı, Mutlu, Sosyal ve Ekonomik yönden güçlü, Canlı, Kendine değil Kentine çalışan Başkan ve her şeyden önemlisi çocuklarımızın hayal ettiği kentlerimizi kurmak için Belediye Başkanı, Belediye ve İl Genel Meclis adaylarımızla yola çıktık.
Bu süreçte yaşadıkları kentlerden mutsuz olan ve daha iyi kentlerde yaşamanın hakları olduğuna inanan herkesi  Bizle beraber  olmaya davet ediyoruz, bekliyoruz.
Gelin hep birlikte değiştirelim ve gelin hep birlikte hayal ettiğimiz içinde yaşamaktan mutluluk duyacağımız kentleri hep birlikte inşa edelim.

Bu çağrı hepinize, hepimize.
Ön seçimde biz kazanacağız, siz kazanacaksınız, Edirne kazanacak unutma”

Editör: BÜLENT SAYLAM