Hakemler:Burak Akyel, Tugay Günaydı, Abdullah Bahadır

Uzunköprsüpor: Ali, Oğuzhan, Hüseyin, Muhammed, Görkem, Ramazan(Berke), Yaşar, Furkan, Utkan, Serhat (Samet)  Göktuğ 

Keşanspor: Ahmet, Serhat, Eser, Müslüm, Emre, Semih, Mustafa, Sadullah, Batuhan (Gökhan) Ramazan Çağrı), Kutay (Nihat)

ERDOĞAN DEMİR

Oğuz Arda Sel sahasında saat 14.00'te başlayan karşılaşmayı Keşan'dan gelen 200'e yakın taraftarın yanı sıra, 500'e yakın Uzunköprüsporlu taraftar ile Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşanspor Kulübü Başkanı Nehir Gergin ve yönetim kurulu üyeleri ile Uzunköprüspor Kulübü Erkan Davas ile yönetim kurulu üyeleri de izledi.

Karşılaşma öncesi Irak'ta şehit olan 12 askerimiz için saygı duruşunda bulunuldu, Ardından İstiklal Marşımız okundu.

Uzunköprü'de 2 bin Litre kaçak şarap ele geçirildi Uzunköprü'de 2 bin Litre kaçak şarap ele geçirildi

Karşılaşma öncesi Uzunköprsüpr taraftarlarının Keşanspor taraftarlarını stad girişinde karşılaması ve her iki kulüp taraftarlarının bir araya gelerek iki takımı tribünlere çağırması ve alkışlaması da centilmenlik adına ve sahalarımızda görmesini istediğimiz önemli bir hareket olarak büyük alkış topladı.

Karşılaşmanın ilk yarısında iki takımın orta saha şeklinde geçen mücadelesinde gol sesi çıkmadı ve ilk yarı golsüz sona erdi.

Karşılaşmanın ikinci yarısına biraz daha iyi başlayan taraf Uzunköprüspor oldu.

61.dakikada gelişen Uzunköprüspor atağında Göktuğ'un vuruşu Keşanspor kalesinin yan direğinde patladı ve oradan ceza sahasına dönen topu  Keşanspor defansı uzaklaştırdı.

Geri kalan dakikalarda iki takım  net gol pozisyonları bulamayınca karşılaşmanın 90 dakikası golsüz sona erdi ve her iki takımda sahadan 1'er puanla ayrıldı.

Editör: BÜLENT SAYLAM