Ay / yükselen burcunuzu öğrenmek ve danışmanlık hizmetleri için aşağıda ki iletişim kanallarımızdan, bize ulaşabilirsiniz.

Instagram @vediktedevrim

Twitter @vediktedevrim 

YouTube @vediktedevrim

KOÇ

Haftaya dış ortamlara bağlı önemli işlerinizle başlayabilirsiniz. Bu hafta fikir ve düşünceleriniz daha fazla ön planda olacak. Salı günü sosyal ortamlarınızda farklı ve değişik konuların, konuşma ve görüşmelerin üzerine eğilebilir, iş hayatınızda ortaklaşa adımlar atmak isteyebilirsiniz. Çarşamba günü dikkatli olmalısınız. Bir kaç gün boyunca iş hayatınızdaki baskıların, hareket alanlarınızı kısıtlaması üzerinizde baskı oluşturabilir. Salı ve Perşembe günlerini iş hayatınızda etkin bir şekilde kullanmaya çalışın. Bu tarihlerde atılacak adımlar her yönden sizi ve düşündüklerinizi destekleyecek.

BOĞA 

Haftanız ortaklaşa parasal işleriniz ve bu işlerinizde üzerinize düşen sorumluluklarla başlıyor. Sezgileriniz iyi çalışacak ve iş hayatınızda size bu hafta başı yol gösterecek. Bu hafta kariyer ve iş hayatınızda fikirsel olarak güzel adımlar söz konusu. Kariyer hayatınızda ve iş alanlarınızda Salı ve Perşembe günleri çok özel ve fırsatlı teklifler karşınıza gelebilir. Bu fırsatları etkili bir şekilde kullanmaya çalışın. Çarşamba günü, beklenmedik olaylarla dış ortamlarda bazı sıkıntılar ve engellenmeler oluşabilir. Pazar günü sürpriz gelişmelere açık olmalısınız. Birazcık daha sosyal ilişkilerinizden istifade etmelisiniz. Yine bu süreçte kariyerinize yardımı dokunacak insanlarla bir araya gelebilirsiniz. 

İKİZLER

Özel ilişkileriniz veya ortaklı işlerinizde bu hafta başı önemli sorumluluklar üstlenebilirsiniz. İş ve kariyer hayatınızda bu hafta önemli adımlarınız olabilir, kendinizi geliştireceğiniz alanlarda şanslısınız. Hem eğitimsel konularda, hem dış ticarete, seyahate dayalı işlerinizde farklı destekler, sıra dışı gelişmeler Salı günü sizi mutlu edebilir. Özellikle Perşembe günü özel ilişkilerinizde konuşmalarınızı kalıcı noktalara taşıyabilirsiniz. Çarşamba günü, sosyal ortamlarınızda parasal işlerinizde bazı zorlanmalar oluşabilir.  Pazar günü sürpriz gelişmeler, beklenmedik konu ve olaylar etrafınızda cereyan edebilir. İş hayatınızda oldukça hareketli bir döneme giriyorsunuz. Bir yandan sahip olduğunuz esnekliği sürpriz gelişmeler karşısında iyi kullanmanız gerekecek.

YENGEÇ 

İşinizle ilgili konularda bu hafta başı yapılması gerekenler duygusal olarak sizi zorlayabilir. Önemli işleriniz, görüşmeleriniz varsa olumlu etkiler altındasınız. Maddi konularda güzel sonuçlar altındasınız. Salı günü maddi anlamda çok fazla bağımsız hareket edemeyeceksiniz ama bir yandan da karşılaşacağınız olaylar sizin güzel ilişkiler kurmanıza neden olacak. İş alanlarınızda farklı parasal destekler içine girebilirsiniz. Çarşamba günü, iş alanlarınızda özellikle ortaklaşa iş alanlarınızda bazı sorunlar oluşabilir.

Pazar günü dış seyahatler, yabancılarla yapılacak işler gündeme geliyor. Aynı zamanda iletişim, ulaştırma, pazarlama, taşımacılık, medya, bilişim gibi sektörlerinden birinde bir işle uğraşıyorsanız önemli gelişmeler kaydedeceksiniz. 

ASLAN

Haftanız eğlenceli, keyifli etkilerle başlayacak. Çocuğunuz varsa onun sorumlulukları öğleden sonra sizi meşgul edebilir. Bu hafta çevrenizle yapacağınız güzel planları özel ilişkilerinizde de yaşayacaksınız. Salı günü, sosyal ve paylaşımcı yönlerinizi, dış ortamlara bağlı işlerinizde gösterebilirsiniz. İletişimsel konularda güzel destekleriniz var. Perşembe günü özel ilişkilerinizde sorumlulukla hareket edecek, sevdiğiniz kişiyle beraber alacağınız kararları kalıcı bir şekilde hayatınıza geçireceksiniz.

Çarşamba günü, seyahat, eğitim veya iş alanlarınızda bazı engeller ve sorunlarla karşılaşmanız mümkün. Pazar günü ortaklaşa işlerinizde hızlı ve sürpriz gelişmelere hazır olmalısınız. Başkalarının parasal durumundaki değişimler sizin üzerinizde önemli etkiler yaratabilir. Yine bu süreçte kredi, borç almak ya da başkalarını da bağlayan girişimlerde bulunmak arzusundaysanız bir anlamda hedefe iyi odaklanmalısınız.

BAŞAK 

Bu hafta ailevi konular ve bu alanlarda üstleneceğiniz sorumluluklarla başlayacak. Parasal olarak aile hayatınıza yapacağınız harcamalar yüksek olabilir. Bu hafta Salı ve Perşembe günleri karşınıza çok güzel teklifler gelebilir. Bir iş teklifi alabilir veya işinizde güzel bir sonuçla karşılaşabilirsiniz. Salı günü, beraber iş yaptığınız insanlarla ortak parasal konularda farklı ve değişik alternatiflerle karşılaşmanız mümkün. Parasal konularda güzel teklifler ayağınıza gelebilir. Perşembe günü aile hayatınız için yapmanız gereken işlerinizi bir düzene sokabilir, sağlam fikirlerle yolunuzda ilerleyebilirsiniz. Çarşamba günü, ortaklaşa para alanlarınızda bazı hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Para harcamalarınıza bu dönem dikkat etmelisiniz. Sevdiğiniz insanın para hayatında da bazı zorlanmalar oluşabilir. Pazar günü ortaklaşa işlerde, özel ilişkilerinizde hızlı ve sürpriz gelişmeler olabilir. Karşılıklı ilişkiler önem kazanıyor. Yeni ilişkiler, ortalıklar, iş konularında anlaşmalar gündeme gelebilir. Yine yeni fikirlere açık olmak, daha geniş alana yayılabilme imkanı da bu tutulmayla önemli olabilir. Başarıyı yakalamak için iyi ilişkiler içinde olmalı ve ilişkilerinizde bir denge tutturmanız gerektiğinin farkına varmalısınız. 

TERAZİ

İletişim işlerinizde ve kısa vadeli yakın çevre planlarınızda bu hafta etkili davranabilirsiniz. Eğitime dayalı işlerinizde ve özel yaşantınızda işlerin daha hızlı ve rahat aktığını görebilirsiniz. Salı günü özel hayatınızda çok özel bir teklifle turnayı gözünden vuracaksınız. İş, güç umurunuzda olmayabilir. Uzun zamandır bir ilişkiniz varsa sevdiğinizle ilişkinizi tazeleyebilirsiniz. Farklı, değişik olan her şeye bu hafta yer açmalısınız.

Çarşamba günü, aile hayatınızda sevdiğiniz insanla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Birbiriniz üzerine uygulayacağınız güç veya baskılar ilişkinizi zedeleyebilir. Ya da sevdiğiniz insanın ailenizle bazı sorunları ve mücadeleleri devrede olabilir. Aile büyükleriniz arasındaki çekişmelere de şahit olabilirsiniz. Tam da her şey doğru gidiyor aşkta her şey tamam derken ortaya çıkacak olan bu etkiye dikkat edin. Pazar günü kendinizi işinizde sorgulayacaksınız. Günlük hayatınızın akışında da değişimler oluşabilir.

AKREP

Haftanız parasal etkiler, kendinizi güvene alma ihtiyacınızla başlayabilir. Bu hafta çok güzel sonuçlar karşınıza gelebilir. Aile hayatınızda da mutluluğu, şansı ve keyfi tadacağınız zamanlar Salı ve Perşembe günleri. Salı günü ev hayatınızda beklenmedik ve sıra dışı bir gün sizi bekliyor. Sevdiklerinizi evinizde ağırlamak, aile büyüklerinizle bir arada olmak önem kazanabilir. Perşembe günü ise, aile ve ev hayatınızda parasal sorumluluklarınızı bilerek yolunuzda ilerleyeceksiniz.

Çarşamba günü, iş alanlarınızda iletişime geçtiğiniz insanlarla bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. İş yaptığınız insanların size dayatmak isteyeceği bazı şeyler, kolay tepki vermenizi kolaylaştırabilir. Hafta sonu günlük hayatınıza biraz renk katmak; sanatsal konulara, sportif faaliyetlere, çocuğunuza ya da hobilerinize vakit ayırmak iyi gelecek. Pazar günü gereksiz endişeleri bir kenara bırakmalısınız.

YAY

Kendi isteklerinize ve beklentilerinize odaklanarak haftaya giriş yapacaksınız. Bu hafta şartlar lehinizde ve aşk hayatınızı önemseyecek, size keyif veren projelerin peşine düşeceksiniz. Bu hafta özellikle Salı günü, iletişimsel işlerinizde sosyal çevrenizden gelecek teklifler ve destekler hayatınıza heyecan ve mutluluk katabilir. Perşembe günü hayat sorumluluklarınız önemli fırsatları ve kalıcı işleri karşınıza getirebilir. Satış, reklam, bilgisayar, network işlerinizde hayat sizi destekliyor. Çarşamba günü, parasal konularda kantarın topuzunu fazla kaçırdığınız bir gün olabilir. Harcamalarınıza dikkat etmeli, tehlikeli spor ve faaliyetlerden kaçınmalısınız.

Hafta sonu geleceğinizi ilgilendiren önemli ve hızlı kararlar almanız gerekebilir. Bu hafta sonu ve yeni gelecek hafta başında spor yaparken kendinizi çok zorlamayın. Tehlikeli hareketler, tehlikeli sporlar yapmaya eğilimli olacaksınız. Abartmadan yolunuzda ilerleyin.

OĞLAK 

Bu hafta kariyerinizde emin ve güzel adımlarla ilerleyecek, hayatın size sunduklarına minnet duyacaksınız. Salı günü, parasal işlerinizde etkili ve şanslı açılımlar altında olacaksınız. Güzel para anlaşmaları devrede olabilir. Aile hayatınızda da parasal olarak farklı ve sıra dışı bir gün sizi bekliyor. Perşembe günü, başka insanların sorumluluklarını etkili bir şekilde kullanmanız işinize yarayabilir. Çarşamba günü, kendi gücünüzü ailenize karşı kullanmaya çalışmayın. Bir kaç gün boyunca aile hayatınızda ve ev ortamlarınızda sürtüşmelere ve sorunlara açık olacaksınız. Hafta sonu İletişimiz hızlanabilir, hızlı bir şekilde projelere dâhil olabilirsiniz. Hayatınızın bu kadar hızlanması sizin günlük işlerinizi ya da yakın çevre işlerinizi çok iyi organize edememekten kaynaklı olarak biraz dağılmanıza neden olabilir. Beklenmedik durumlar karşısında seri ve isabetli kararlar almaya çalışın.

KOVA

Kafanızdaki planları uygulamak için uygun haftalardan bir hafta olacak. Kısa yolculuklar, programlar hayatınızı renklendirebilir. Bu hafta önemli adımlarda hayat sizden yana olacak. Yakın çevrenizden farklı ve sıra dışı teklifler alabilir, farklı yaklaşımlarınızla işlerinizde dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Perşembe günü sosyal çevrenizdeki etkili insanlar fikirleriniz ve planlarınızda devreye girebilir, sizi istediğiniz şekilde destekleyebilirler. Kalıcı önemli bir medya, seyahat, ticari oluşum karşınıza gelebilir. Çarşamba günü, iletişime dayalı konularda bazı sorunlar engellenmeler, güç gösterilerine maruz kalabilirsiniz. Bu süreçte kafanızda birçok şeyi büyütebilirsiniz. 

Hafta sonu elinize yüklü bir miktar para geçebilir. Aynı zamanda harcamalarınızı dengede tutmak durumunda kalabilirsiniz.

BALIK

Salı günü yapmanız gereken bir toplantı, bir buluşma gerçekleşebilir. Şanslı etkileriniz var ama hala kafanızı tam olarak toparlamış değilsiniz. Beklenmedik paraya dayalı konuşmalar içine girebilirsiniz. Perşembe günü ise, kariyerinizde geri plandan yürüttüğünüz işlerinizde hayat sizi destekleyebilir. Sorumluluklarınızı bilerek ilerleyeceksiniz. Çarşamba günü, parasal konularda gerginliklere açık olabilirsiniz. Yine bugünler iş yapacağınız arkadaşlarınızla veya çevrenizle parasal anlaşmazlıklarınız gündeme gelebilir. Bu etkiye dikkat edin. Hafta sonu sürpriz gelişmelerle karşılaşabilir, hayatınızda önemli değişimler karşınıza gelebilir, çok önemli kararlar almak durumunda kalabilirsiniz.