Ay / yükselen burcunuzu öğrenmek ve danışmanlık hizmetleri için aşağıda ki iletişim kanallarımızdan, bize ulaşabilirsiniz.

Instagram @vediktedevrim

Twitter @vediktedevrim 

YouTube @vediktedevrim

KOÇ 

Hafta başında finansal konular için destekli enerjiler var. Kişisel girişimlerinizde beklenmedik fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Pazartesi sözleşme yapmamaya özen gösterin. Hafta ortasında yakın çevrenizle iletişiminiz artacaktır. Hafta sonuna doğru aile ve yuva konuları aktif olacak. Perşembe ve Cumartesi sezgileriniz yüksek olacak. Güzel haberler alabilirsiniz.

BOĞA 

Haftaya enerjik başlayacaksınız. Toparlanmak, dış görünüşünüzde değişiklik yapmak iyi gelecektir. Çarşamba ve Perşembe günleri maddi girişimleriniz için uygun günler olacak ancak duygusal karmaşanın kararlarınızı etkilemesine izin vermemelisiniz. Kardeşlerinizle duygusal bağınız artabilir. Cumartesi günü iş ve hizmet alanlarınızda sıkıntı ve sorunlar, ilişki problemleri karşınıza gelebilir. 

İKİZLER 

Hafta başında sezgileriniz artabilir. Hafta ortasında enerjiniz yüksek olacak. Telefon görüşmeleriniz artabilir. Bir konuda seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. Hafta sonuna doğru borç verdiğiniz bir kişi, geri dönüş yapabilir. Cuma günü sosyal çevreniz ve özel hayatınız arasındaki dengeyi iyi sağlamalısınız. Cumartesi günü yeni bir ilişkiye başlamamalı, eski aşklarınıza dair önemli kararlar almamalısınız. 

YENGEÇ 

Hafta başında sosyal çevrenizle iletişiminize dikkat etmelisiniz. Hafta ortasında hissiyatlarınız artabilir. Meditasyon yapabilirsiniz. Hafta sonuna doğru enerjiniz artacaktır. Cuma günü iş hayatınızdaki değişimler, toplum içinde yaşanan olaylar, ailenize kolay tepki vermenizi, bazı çıkışlarınızı onlara göstermenize neden olabilir. Hafta sonu hayatınızdaki kadınlarla iletişiminizde dikkatli olmalısınız.

ASLAN

Hafta başında kariyer alanlarınızda hırs ve mücadele etkileri aktif olacak. Pazartesi günü anlaşmalar için uygun bir gün değil. Hafta ortasında hedefleriniz konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru sezgileriniz artabilir, haberci rüyalar görebilirsiniz. Cuma günü fikirlerinizdeki iniş çıkışları kontrol etmeye çalışın. Cumartesi günü ilişkilerinizde yaşayacağınız sorunlar derslerinize ve eğitiminize kendinizi vermenizi zorlaştıracak.

BAŞAK 

Pazartesi günü akademik çalışmalar için uygun bir gün olacak. Şans enerjileriniz aktif olacak. Hafta ortasında kariyerinizle ilgili bir karar vermeniz gerekebilir. Doğru ile yanlış arasında kalabilirsiniz. Hafta sonuna doğru arkadaş çevrenizden destek görebilirsiniz. Cuma günü parasal konularda, ortaklaşa hareket etmeniz gereken alanlarınızda beklenmedik durum ve olayların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Cumartesi günü hizmetlerinizin parasal karşılığını alamayabilirsiniz. Size söz verilen bütçelerde sıkıntılar oluşabilir.

TERAZİ 

Hafta başında telepatik farkındalıklar yüksek olacak. Hafta ortasında seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. İç sesinizi dinlemelisiniz. Hafta sonuna doğru kariyer konularında şans etkileriniz yüksek olacak. Önemli görüşmelerinizi Cuma günü gerçekleştirebilirsiniz. Cumartesi günü önemli ilişki başlangıçlarından uzak durmalısınız.

AKREP

Hafta başında partnerinizle iletişiminizde dikkatli olmalısınız. Savunmaya yönelik bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Hafta ortasında geri planda tuttuğunuz konular, önünüze gelebilir. Seçimlerinizde dikkatli olmalısınız. Hukuki alanlardaki işlerinizi Cuma gününe denk getirmemeye özen gösterin. Hafta sonu kısa seyahatler yapabilirsiniz. Cumartesi günü şartları çok zorlamamaya, ilişkiye dair önemli kararlar almamaya özen gösterin.

YAY 

Pazartesi günü iş arkadaşlarınızla iletişiminizde, tartışmalardan uzak durmaya çalışın. Hafta ortasında partnerinizle olan işlerinizi toparlayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru başkalarından elde ettiğiniz kazançlarda güzel gelişmeler yaşanabilir. Cumartesi günü çocuğunuzla ilgili konularda da zorlanabilirsiniz. Aile hayatınızda duygusal paylaşımlarınız artabilir.

OĞLAK 

Hafta başında çocuklara karşı tahammülünüz azalabilir. Hafta ortasında rutin işlerinizi halledebilir, fazla eşyalarınızı elden çıkarabilirsiniz. Cuma günü kariyer ve iş hayatınızdaki fırsatlar aile yaşantınızda abartılı davranışlara sebep olabilir. Cumartesi günü daha önceden sıkıntı yaşadığınız bir kadınla karşı karşıya gelebilirsiniz ya da ailenizdeki kadınlarla aranızda anlaşmazlıklar oluşabilir.

KOVA 

Hafta başında aile içi tartışmalara dikkat etmelisiniz. Alım - satım işleri gündeme gelebilir. Hafta ortasında aşk hayatınızda şans etkisi aktif olacak. Cuma gününü rutin işlerinizle geçirmeye özen gösterin. Cumartesi günü eski akraba veya uzun zamandır görmediğiniz kardeşlerinizle bir araya gelebilirsiniz.

BALIK

Hafta başında yakın çevrenizle iletişimde dikkatli olmalı, gerginliklere girmemeye özen göstermelisiniz. Satış ve pazarlama işleriniz için Pazartesi ve Salı günlerini tercih edebilirsiniz. Hafta ortasında annenizden veya aile içindeki kadınlardan duygusal destek görebilirsiniz. Hafta sonuna doğru çocuklarla ilgili konular gündeminizde olacak.