Ay / yükselen burcunuzu öğrenmek ve danışmanlık hizmetleri için aşağıda ki iletişim kanallarımızdan, bize ulaşabilirsiniz.

Instagram @vediktedevrim

Twitter @vediktedevrim

YouTube @vediktedevrim

KOÇ
Haftaya enerjik başlayacaksınız.
Fiziksel görünümünüzde değişiklikler yapma planınız varsa haftasonu yapabilirsiniz. Maddi konularla ilgili işleriniz sonuca bağlanabilir. 
İş hayatınızda temponuz artarken, yaptırım gücünüz ve kazançlarınızda yükselecek.

BOĞA
Hafta başında lüks harcamalardan kaçınmalısınız. Enerjinizin yüksek olacağı bir hafta olacak. İş hayatınızda yeni insanlar tanıyabilir ve cazip teklifler alabilirsiniz.Ani duygu değişimleri yaşayabilirsiniz. Detox yapabilirsiniz.

İKİZLER
Haftanın ilk günlerinde, bir arkadaşınızdan sürpriz bir hediye yada haber alabilirsiniz. İş ve eğitim hayatınızda, seyahatler ve yeni imkanlarla karşılaşabilirsiniz. Meditasyon ve ritüeller yapabilirsiniz.Olumsuz duygularınızdan arınmanız için uygun bir hafta olacak.

YENGEÇ 
Kariyeriniz ve kazançlarınızla ilgili konular aktif olacak.İş arıyorsanız bulabilirsiniz. Hafta ortasında riskli yatırımlardan kaçınmalısınız. Hedeflerinizle alakalı konularda kararlarınız netleşebilir. Hafta sonuna doğru ruhsal çalışmalar yapabilirsiniz.

ASLAN 
Ani bir seyahat kararı alabilirsiniz. İş hayatınızda terfi ya da zam söz konusu olabilir. İşle alakalı konularda karar alırken dikkatli olmalısınız. Bu hafta sosyal çevreniz ile iletişiminiz artacaktır.

BAŞAK 
Hafta başlarında, başkalarından elde ettiğiniz kazançlar gündemde olacaktır. Bu hafta yapıcı eleştirilere kulak vermeli, yeni fikirlere açık olmalısınız. Akademik alanda devam eden çalışmalarınızda sonuca varabilirsiniz.

TERAZİ
Hafta başlarında partnerinizle ilişkinize biraz daha dikkat etmelisiniz. Kendi tercihlerinizle kararlar almaya önem vermelisiniz.Miras, nafaka, kredi, sigorta ile bağlantılı konular gündeme gelecek ve sonuca varma enerjisi yüksek olacak.

AKREP 
Bu hafta rutin işleriniz gündemde olacak. Duygusal karar alma eğiliminde olabilirsiniz. Geride bıraktığınız bir konunun tekrardan gündeme gelme olasılığı yüksek.

YAY 
Aşk ilişkilerinizde iletişiminize dikkat etmelisiniz.Hafta boyunca kazançlarınız artacak, ancak harcamalarınızı dengede tutmalısınız. Rutin işlerinizi düzenleyebilirsiniz. Fazlalıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Hafta sonunda partnerinizle iletişiminiz artacaktır.

OĞLAK 
Hafta ortasında, eski bir aşkınızdan haber alabilirsiniz. Çocuklarınızı ilgilendiren konularda ani kararlar almamalısınız. Duygularınızla yüzleşeceğiniz bir hafta olacak. Hafta sonunda rutin işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

KOVA
Yakın çevrenizden beklenmedik bir haber alabilirsiniz. Ailevi konular, dünyevi konuların önüne geçecek. Eski konular gündeme gelebilir. Taşınma planınız varsa bu hafta gerçekleştirebilirsiniz. Hafta sonu ikili ilişkilerinizde iletişiminiz artacaktır.

BALIK 
Hafta ortasında; kısa yolculuklar, telefon görüşmeleri yoğun olabilir. Belirli konularda odaklanmada sorun yaşayabilirsiniz. Maddi konular gündeme gelecektir. Kardeşlerinizi ilgilendiren bir konuda karar alabilirsiniz.