HABER MERKEZİ

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, Keşan Küçük Sanayi Sitesi içerisindeki yol ve kaldırım çalışmalarını değerlendirdiği açıklamasında; “CHP belediyesinin 30 sene boyunca Keşan'ımıza hizmet anlamında bir çivi bile çakmadığını vatandaşımız gördü, yaşadı biliyor.

AK Parti hükümeti olarak, Cumhur İttifakı belediyesi olarak göreve geldiğimiz günden beri Keşan’ımızı güzelleştirmeye, yenilemeye devam ediyor, hemşerilerimizin mutluluğu ve memnuniyeti için elimizden geleni yapıyoruz” dedi.   

Kılınç, şu açıklamayı yaptı: “Ak Parti Hükümetimizin destekleri ile Cumhur İttifakı belediyemizin özveriyle, azimle, gece gündüz demeden çalışmalarıyla hizmete hizmet katmaya, gönüllere dokunmaya, vatandaşımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Hedefimiz verimli, güvenli, etkin, yenilikçi, dinamik, çevreci, katma değer sağlayan ve sürdürülebilir akıllı bir ulaşım ağını bölgemize ve ülkemizdeki tüm yollarımızda hayata geçirmektir. AK Parti denildiği zaman akla yol, su, medeniyet ve kalkınma gelir. Yol Medeniyettir. Keşan Sanayi Sitesi yollarımızın yapımında Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih Dönmez’e, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’na, Edirne Milletvekilimiz, KEFEK Başkanımız, MKYK Üyemiz Sayın Dr. Fatma Aaksal’a, Edirne İl Başkanımız Sayın Belgin İba’ya, Keşan Belediye Başkanımız Mustafa Helvacıoğlu’na bölgemize vermiş oldukları desteklerden dolayı Keşanlı hemşirelerimiz ve şahsım adına şükranlarımı sunuyorum. Keşan’ımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Yaparsa AK Parti yapar. Cumhur İttifakı Belediyesi Yapar.”