MEHMET AYTAÇ

19 Eylül 2023 tarihinde Yeni Mahalle Muhtar adaylığını açıklayan İbrahim Dağ, ekibinde yer alan aza isimlerini de kamuoyu ile paylaştı.

“Daima işinin başında” prensibi ve “Derdiniz tasanız her neyse; zor gelmez bize” sloganıyla yola çıktığını belirten Dağ, Yeni Mahalle’ye 7/24 hizmet anlayışı ile tüm sorunların üstesinden geleceklerini ve tüm kurumlarla işbirliği içinde çalışarak mahalle sakinlerini en iyi hizmetle buluşturacaklarını söyledi.

Muhtarın kanalizasyonu bahçesine akan vatandaş şikayetçi Muhtarın kanalizasyonu bahçesine akan vatandaş şikayetçi

Aza listesini açıklayan İbrahim Dağ; “Bu onurlu göreve bir kez daha Yeni Mahallem için talibim, tüm aza arkadaşlarımla da bu heyecanı paylaşıyorum. Birlikte çıktığımız bu yarışta, sandık başına gidecek seçmenlerimizin oylarına talibiz.  Keşan’ın gelişen, büyüyen mahallesi Yeni Mahalle’mizi daha da geliştirmek ve Keşan’ımızın gözbebeği yapmak için çalışmaya, örnek muhtar olmaya hazırım” dedi.

İbrahim Dağ’ın Yeni Mahalle Muhtarlığı aza listesinde şu isimler yer aldı:

Saliha Kafalı (ev hanımı), Tuncay Kavak (Tuğçe Market-esnaf), Arzu Candaş (işçi), Mustafa Yavuz (esnaf), Ceyhun Başkır (esnaf), Ayşe Varlık (ev hanımı), Mustafa Özen (Duman Ekmek’te işçi) ve Bekir Göl (Çağın Elektronik-esnaf)

Editör: BÜLENT SAYLAM