ERDOĞAN DEMİR

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır, CHP’nin 4-5 Kasım 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecek 38. Olağan Kurultayı öncesi Sonuç Bildirgesi Hazırlama Komisyonu’nda hazırlanan Yüzüncü Yıl Bildirgesi’nde Edirne’yi temsil etti.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Atatürk Stadı’nda coşkuyla kutlandı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Atatürk Stadı’nda coşkuyla kutlandı

Her ilden bir temsilcinin olduğu Sonuç Bildirgesi Hazırlama Komisyonu’nda Edirne’nin temsilcisi olarak görev alan İlçe Başkanı Anıl Çakır, "Kurultayımız öncesi Sonuç Bildirgesi Hazırlama Komisyonunda görev almanın mutluluğu içerisindeyim. Alacağımız kararların partimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

İLÇE BAŞKANI ÇAKIR’IN KOMİSYONA SUNDUĞU ÖNERİLERİ KABUL EDİLDİ

İlçe Başkanı Anıl Çakır, komisyonda 3-4 kez söz aldığını belirterek Yüzüncü Yıl Bildirgesi’ne sunduğu önerilerinin hepsinin kabul edildiğini söyledi. Çakır, Yüzüncü Yıl Bildirgesi’ne “Akla ve bilime dayanan, modern, çağdaş ve laik eğitim konusuna vurgu yaptım.” diyerek katkıda bulunduğu önerilerini aktardı.

Sonuç Bildirgesi Hazırlama Komisyonu’nca hazırlanan Yüzüncü Yıl Bildirgesi 4 Kasım 2023 tarihinde kurultayın ilk günü oylamaya sunulacak.