ERDOĞAN DEMİR

“Kıymetli Keşanlılar ve aziz dava arkadaşlarım  2023 seçimleri; Türkiye’nin sadece genel seçimleri değil, “küreselciler”le “Misak-ı Milli”cilerin seçimleri, bir başka deyişle ülkemizin beka seçimleridir. 

Bu ülkenin kaderini ancak bu milletin asil evlatları belirler. 

Kandil’in, Pensilvanya’nın talimatlarıyla yol yürümeye çalışanlar ya da kendi tabirleri ile “kumar masalarında yer alanlar” belirleyemez. İngiliz, Fransız dergilerinde atılan manşetlerle ise hiç belirlenemez. 

İnsanlar duracağı tarafı seçer; takdir Allah’ındır. 

Bütün vatanseverlere, milletperverlere, Türk milliyetçilerine, hemşehrilerime, dost ve arkadaşlarıma, bu ülkeyi seven herkese çağrımdır!.. 

MHP, kurulduğu günden bu güne milletin ve devletin güvencesi olmuştur. Yolu MHP den geçmiş herkesin, içinde olduğumuz bu süreçte amasız, fakatsız, ancaksız MHP ve adaylarına destek olması hem millete, hem de hareketin aziz hatırasına borcudur… 

Bin yıldır yaşadığımız bu coğrafyada, torunlarımızın binlerce yıl daha yaşayabilmesi için, gün; “Cumhur İttifakı”na, Milliyetçi Hareket Partisi milletvekili adaylarına ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a tüm gücümüzle sahip çıkma günüdür”