Sadullah EREN

Keşan eşrafından, hacı Mustafa ve Zeynep Eren’in oğulları, Hatice Eren’in eşi, Kadriye Balcı, Sadiye Şanlı ve Mustafa Eren’in babaları, Mehmet Balcı, Ekrem Şanlı ve Pervin Eren’in kayınpederleri hacı Sadullah Eren vefat etti. Cenazesi dün ikindi namazının ardından Yeni Cami’den alınarak Asri Mezarlık’ta toprağa verildi. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve başsağlığı dileriz.

Emine KAHRAMANOĞLU

Şabanmera Köyü halkından merhum Kamil Kahramanoğlu’nun eşi, eski otobüsçülerden İhsan Kahramanoğlu’nun annesi Emine Kahramanoğlu vefat etti. Cenazesi dün ikindi namazının ardından, Şabanmera Köyünde toprağa verildi. Merhumeye Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Nazik CEVİZ

Yenimescit Mahallesi halkından, merhum Bayram ve Servet Ceviz’in kızları, Fikret Ceviz, Güllü ve Gülbahar’ın ablaları, Taner ve Tamer Kamcıklı ile Nazan ve Hacer’in anneleri, kıta Mehmet’in eşi Nazik Ceviz vefat etti. Cenazesi dün ikindi namazının ardından Mümine Özkaya Cami’nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı’nda toprağa verildi. Merhumeye Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.