ERDOĞAN DEMİR

DEVA Partisi Keşan Kurucu İlçe Başkanı Kerem Harmanlı, gazetemize yaptığı yazılı açıklamada, DEVA Partisi'nin Millet İttifakı ile birlikte ülke için, halk için çalışmaya hazır olduğunu ve her türlü görevi ve sorumluluğu almaya hazır olduğunu belirtti.

Harmanlı, Cumhuriyetimizin 2. Yüzyılına girdiği bu günlerde, Milletimizin bir ferdi olmaktan dolayı onur ve gurur duyduğunu ifade etti. Kuzeyinden güneyine, doğusundan batısına onlarca, yüzlerce, binlerce kilometre demeden, canlarımız için, bizlerin yardımına koşup gelen Milletimize, ve Tüm Dünya Milletlerine Saygı ve Şükranlarını sundu.

Harmanlı, ülkemizin içinde bulunduğu durumlar hakkında da değerlendirmelerde bulunarak, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ın ülkemize olan katkılarını ve yapmış olduğu hizmetleri vatandaşların takdirlerine bıraktıklarını söyledi.

DEVA Partisi'nin tek gayesinin ülkemizin geleceği olduğunu vurgulayan Harmanlı, partinin her türlü görevi ve sorumluluğu almaya hazır olduğunu, gerekli bilgi ve deneyime sahip olduklarını ifade etti.

Millet İttifakı'nın altı siyasi partinin oy birliği ile imza altına alınarak deklare edildiğini hatırlatan Harmanlı, Demokrasi ve Atılım Partisi ve Deva Partisi Edirne İl teşkilatının da bu ittifakın bir parçası olduğunu belirtti. Harmanlı, Millet İttifakı'nın herkesin yanında olduğunu, DEVA Partisi'nin de bu ittifakın aklın yanında olduğunu sözlerine ekledi.

Millet İttifakı'nın kadınlar, erkekler, işsizler, işçiler, bilim adamları, mühendisler, zanaatkarlar, sanatçılar, emekliler, emekçiler, spor ve basın emekçileri, iş dünyası, hastalar, doktorlar, sağlık çalışanlarının, esnafın, çiftçilerin, öğretmenlerin, öğrencilerin, velilerin ve geleceğin teminatı gençlerin yanında olduklarını kaydetti. DEVA Partisi Keşan Kurucu İlçe Başkanı Kerem Harmanlı, Millet İttifakının gayrısız, tüm kadrolarıyla halkın, millettin yanında olduğunu ekledi.