Emekli Haberleri

emekli haberleri ve güncel emekli gelişmeleri, emekli ile ilgili tüm video, emekli fotoğrafları ve emekli haberleri MEDYA KEŞAN sitemizde


EKONOMİ

Bir haftadır Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanması beklenen emekliye ek zam kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.

EKONOMİ

Keşan Sebze Bakkal ve Manavlar Odası Başkan Vekili Mustafa Çakır, 2024 yılının esnaf açısından zorlu bir yıl olduğunu söyledi.

EKONOMİ

CHP (Cumhuriyet Halk Partisi) Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı emekli maaşlarına yapılan zam oranları hakkında eleştirilerde bulundu.

EKONOMİ

Birleşik Emekliler Sendikası Örgütlendirme Sekreteri Taner Günerbüyük, emeklilere son olarak ek %5 zam yapılması ile ilgili yazılı bir açıklamada bulundu.

EKONOMİ

Keşan Lokantacı Kahveci ve Otelciler Esnaf Odası Başkanı Hüseyin Çakmak, emeklilerin geçim sıkıntısı çektiğini belirterek, hükümete çağrıda bulundu.

KEŞAN

CHP (Cumhuriyet Halk Partisi) Keşan Belediye Başkan aday adayı Mustafa Bezbaş, dün Birleşik Emekliler Sendikası (BES) Keşan Şubesi’ni ziyaret etti.

KEŞAN

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır, tarım Bağ-Kur emeklisi çiftçilerin çok büyük bir kısmının, 5 bin TL...