Kaçak Haberleri

kaçak haberleri ve güncel kaçak gelişmeleri, kaçak ile ilgili tüm video, kaçak fotoğrafları ve kaçak haberleri MEDYA KEŞAN sitemizde


EDİRNE ASAYİŞ

Edirne İl Jandarma Komutanlığı'nca yapılan bir aradama araçta 65 adet çuval içerisinde 1 ton kaçak kum midyesi ele geçirildi.

ENEZ

Edirne İl Jandarma Komutanlığı, sorumluluk bölgesinde özellikle maddi ve manevi kayıplara neden olan kaçakçılık olaylarının engellenmesine yönelik kararlı bir şekilde...

ASAYİŞ

Edirne İl Jandarma Komutanlığı, sorumluluk bölgesi içerisinde kaçakçılıkla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalara hız kesmeden devam ediyor.

EDİRNE ASAYİŞ

Edirne İl Jandarma Komutanlığı, sorumluluk bölgesi içerisinde kaçakçılık olaylarının engellenmesine yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

ASAYİŞ

Edirne İl Jandarma Komutanlığınca, sorumluluk bölgesi içerisinde kaçakçılık olaylarının engellenmesine yönelik çalışmalar aralıksız devam ediyor.

EDİRNE ASAYİŞ

Edirne İl Jandarma Komutanlığı, göçmen kaçakçılığı ile mücadele kapsamında yaptığı operasyonda, bir çekici aracının dorsesinde 36 düzensiz göçmen yakaladı.

ASAYİŞ

Edirne İl Jandarma Komutanlığı, sorumluluk bölgesinde kaçakçılık olaylarının önlenmesine yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

EDİRNE ASAYİŞ

Edirne İl Jandarma Komutanlığı, kaçakçılık olaylarının engellenmesine yönelik çalışmalarını sürdürüyor.