Haftanın sonuçları

MEHMET AYTAÇ

Kirişhanespor: 0 Keşanspor: 4

Edirne Süper Amatör Lig A Grubu’nda mücadele eden Keşanspor deplasmanda Kirişhanespor ile karşılaştı. Saraçhane 2 Nolu Saha’da oynanan karşılaşmayı Keşanspor 4-0 kazanarak haftayı galibiyet ile kapatarak puanını 15’e yükselti. Keşanspor’un gollerini Emre, Okan (P) ve Gürkan (2) kaydetti.

Aşçıoğlu Gençlik: 1 Keşan İdmanyurdu: 4

Edirne Süper Amatör Lig B Grubu’nda mücadele eden Keşan İdmanyurdu deplasmanda Aşçıoğlu ile karşılaştı. Keşan İdmanyurdu maçı 4-1 kazanarak 3 puanın sahibi oldu ve şampiyonluk iddiasını sürdürmeye devam etti. Keşan İdmanyurdu takımının gollerini Cemre, Yücehan, Kubilay ve Onur kaydetti.

Anafartalarspor: 1 Kırcasalihspor: 3

Edirne 1.Amatör Lig B Grubu’nda mücadele eden Keşan Anafartalarspor bugün kendi sahasında Kırcasalihspor ile karşılaştı. Keşan Atatürk Stadı Mustafa Kaldı Sahası’nda oynanan karşılaşmada 1-0 öne geçen Anafartalarspor, bu üstünlüğünü koruyamadı ve sahadan 3-1 mağlubiyetle ayrılarak haftayı puansız kapattı.

Keşan Kültürspor’un maçı yarıda kaldı

Edirne 1. Amatör Lig B Grubu'nda mücadele eden Keşan Kültürspor, Enez Belediyespor maçı ise yarıda kaldı. Maç 2-1 Keşan Kültürspor’un üstünlüğü ile devam ediyordu.

Anafartalar Veteranlar (50 yaş): 1 Kırklareli Veteranlar (50 yaş): 1

Anafartalar Veteranlar (50 yaş), Keşan Belediyesi Atatürk Stadı Mustafa Kaldı Futbol Sahası’nda oynanan maçta Kırklareli Veteranlar (50 yaş) ile 1-1 berabere kaldı. Anafartalar’ın golünü Kemal Tanman attı.

Sardos Veteranlar (40 yaş): 1 Lüleburgaz Veteranlar (40 yaş): 1

Sardos Veteranlar (40 yaş) takımı, Lüleburgaz’da oynanan karşılaşmada Lüleburgaz Veteranlar (40 yaş) ile 1-1 berabere kaldı. Sardos Veteranlar’ın golünü Serkan Yurt kaydetti.