ERDOĞAN DEMİR

7 Şubat 2022 Salı günü yapılan kongrede yeniden göreve gelen ve güven tazeleyen Keşan Ziraat Odası Başkanı Hasan Şen, dün Medya Keşan'dan Erdoğan Demir’e özel  bir açıklama yaptı.

Şen, açıklamasında şunları söyledi.

ÜLKEMİZE GEÇMİŞ OLSUN

En başta 6 Şubat’ta yaşadığımız deprem nedeniyle ülkemize geçmiş olsun, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Umarım ülke olarak bu felaketi en kısa sürede atlatırız.

BİZE YENİDEN GÖREV VEREN DELEGELERİMİZE VE KONGREMİZE KATILANLARA TEŞEKKÜRLER

Keşan İlçe Ziraat Odası genel kurulumuzu yaptık. Kongremize katılan herkese teşekkür ediyoruz. Seçimde 64 delegemiz oy kullandı. Bunların seçimi sonucu yeniden göreve geldik. Başta bize destek veren delegelerimiz olmak üzere, herkese teşekkür ederim. Kongrede 21 meclis üyemiz seçildi, meclisten yönetim kurulumuzu seçeceğiz. 

MAZBATALARIMIZI ALMA SÜRESİNİ BEKLİYORUZ

Yönetmelik gereği seçime 2 gün itiraz süresi var. O sürecin bitmesini bekliyoruz, o süreçten sonra kendi içimizde organ seçimlerimiz olacak. Bu şekilde görevimize devam edeceğiz. Çünkü ilk toplantımızda almamız gereken kararlar var. Bu kararları yerine getirmek zorundayız. Bir işleyişimiz var. Seçildik ama şu anda görev bölümü yapana kadar herhangi bir işlem yapamıyoruz. 

TEBRİK ZİYARETLERİDEVAM EDİYOR

Şu anda sadece sivil toplum kuruluşları, oda dernek başkanları gerek odamızı ziyaret ederek gerek telefon ederek hayırlı olsun dileklerini sunuyorlar. Biz de ziyarette bulunan ve telefonla hayırlı olsun dileklerini iletenlere teşekkür ederiz.”