Protokol ile Keşan’daki kent mobilyalarının üretimi devam edecek 

HABER MERKEZİ

Dün gerçekleştirilen protokol yenileme törenine; Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan Saz, Keşan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Tolgan Anbarlı, Keşan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Ali Caner Serbes ile okul öğretmenleri ve öğrenciler katıldı.

Keşan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile kent mobilyalarının üretimi konusunda protokollerini yenilediklerini belirten Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu; “Protokolümüze istinaden öğrencilerimiz hem belediyemizin; bank, piknik masası ve mobilya ihtiyaçlarını giderecek, hem de okul harçlıklarını çıkaracaklar. Uygulamalı eğitim ve istihdam olanağı ile öğrencilerimizi geleceğe hazırlıyor, kalifiye eleman yetişmesine katkı sağlıyoruz. En değerli ve anlamlı yatırımı, gençlerimize ve geleceğe yapılan yatırım olarak görüyoruz” dedi.

Okul öğrencilerinin uygulamalı eğitim alırken harçlıklarını da çıkaracağı işbirliği protokolünün hayırlı olmasını dileyen İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan Saz ise işbirliğinin Keşan’da güzellikleri beraberinde getirmeye devam edeceğini kaydetti.